Lietotājs
Parole

Mēs neesam vienīgie "citādie"


koijots | 07.11.2006. - 16:53:00 | Diskusija lasīta 10459 reizes

Patiešām, neesam. Un paši nelaimīgākie arī ne. Un, vai dažkārt nav tā, ka mēs, kuriem bieži nākas lasīt vai dzirdēt par sevi nievājošas piezīmes, paši tādas izsakām, piemēram, par "dročītājiem". Tā mazliet dīvaini jau liekas, ka cilvēks var gūt seksuālu baudu tikai tad, ja kāds skatās, kā viņš masturbē. Un neko citu no seksa viņam nemaz nevajag. Be, kā ir būt, nu kaut vai, nekrofilam? Mums "normālajiem" jau tāda doma vien, ka varētu stāties seksuālās attiecībās ar mironi, izraisa šausmas - bet viņam - kaifu. Un ir jau vēl zoofili, pedofili un sazin, kas vēl. Un viņiem visiem viņu "citādība" ir ielikta no dabas - tieši tāpat, kā mums mūsējā. Mazliet par pedofiliem: mēs homoseksuāļi varam teikt, ka nevienam ar savu orientāciju nekādu ļaunumu nenodarām, un kas kuram par daļu, ar ko es, pieaudzis cilvēks, guļu. Bet pedofils gan pavisam reāli bērnam var sabojāt visu turpmāko dzīvi. Nelieti tas, protams, neuztrauks. Bet, ja cilvēks nav nelietis? Taču cilvēks mēdz būt arī vājš,...un domāt, ka...nekādu ļaunumu jau es tam bērnam nenodaru. Bet pas saprot, ka nodara gan! Domāju, ka aiz tā slēpjas ne viena vien it kā neizskaidrojama pašnāvība, kad jauns, skaists un dzīvē it kā veiksmīgs cilvēks pēkšņi ne no šā un ne no tā...izlec pa logu! Bet ļaudis brīnās un spriež - laikam jau ar galvu šim kaut kas nebija kārtībā. Jā, daba patiešām dažkārt mēdz uzdot grūti atbildamus jautājumus!
Atbildes (53)
123
madleen | 07.11.2006. - 17:07:21

kOIJOT...Atlhaushos pateikt, ka - Tev par šo jautājumu ir visai miglains priekštats.

"Un viņiem visiem viņu "citādība" ir ielikta no dabas - tieši tāpat, kā mums mūsējā."
Lielāku murgu nebiju lasījusi.

Nekrofīlija ir VARDARBĪBA pret miruša cilvēka ķermeni
Pedofīlija ir VARDARBĪBA pret bērnu, kurš ir neaizsargāts, nespējīgs vēl spriest un izvēlēties....
Zoofilija ir VARDARBĪBA pret dzīvniekiem

Juuti atšķirību?

Lai teiktu "Jā" vārdu - jebkurām attiecībām - tikai starp pieaugušiem indivīdiem ir iespējams šo JĀ nodot - rakstiski vai mutiski LABPRĀTĪGI, no brīvas gribas, apzinoties abām pusēm par šādu attiecību iznākumu un sekām.

LUUK

UN - ar šādiem postiem Lūdzu nečakarē citiem - emocionāli un intelektuāli labiliem ļautiņiem sajēgu kas ir kas.koijots | 07.11.2006. - 17:24:11

Madleen, es jau neattaisnoju šo cilvēku rīcību, vai, vēl mazāk, neaicinu kaut ko tādu piekopt! Doma pavisam cita - šiem cilvēkiem tāda ievirze patiešām ir ielikta no dabas, un tie nav nekādi murgi. Jautājums ir - kā lai viņi ar to sadzīvo? Un, ka mēs ar savu citādību patiešām neesam tie paši nelaimīgākie.
leonora | 07.11.2006. - 18:29:31

Reāli zoofiļi un nekrofiļi ir ārkārtīgi reti sastopami.
Pedofili ir daudz vairāk.
solllaris | 07.11.2006. - 18:31:46

Kad saac par daudz iedzilinaaties gariigi slima cilveeka psihee,tas ir droshaakais celjsh kaa nojuugties pasham. Kapeec tev vispar rodas veelme ievietot sevi vienaa teikumaa kopaa ar vaardiem zoo-,nekro-,pedo? Un kursh teicis,ka vinji ir nelaimiigaaki par tevi?
koijots | 07.11.2006. - 19:08:02

Sollaris, tavu tekstu būtu varējis uzrakstīt kāds klerikāls homofobs, piemēram, Šmits ( bij. deputāts) tikai ZOO, PEDO, NEKRO vietā būtu HOMO, LESBI, BI un citi garīgi slimie. Lai nu paliek tie zoo un nekro, tie patiešām ir ļoti reti sastopami. Bet par pedofiliem es aizdomājos pēc viena visai sakarīga seriāla noskatīšanās (ko daru ļoti reti) - amerikāņu "Čikāgas cerība" . Patiešām, kā lai dzīvo cilvēks, kurš nav nelietis, bet kuram daba gēnos ielikusi seksuālu tieksmi pret pubertātes vecumu nesasniegušu bērnu - arī zīdaini. Un citādi seksuāli realizēties šis cilvēks nespēj vispār! Minu galēju gadījumu, jo var būt arī ne tik traģiski - var būt tieksme arī uz pieaugušu cilvēku, tikai ne tik stipra. Tieši tāpat, kā ar mums - es, piemēram, izjūtu seksuālu tieksmi arī pret sievietēm, vienkārši pret vīriešiem tā ir stiprāka. P/S. Bet, tomēr arī par zoo un nekro: patiešām, ko lai dara cilvēks, ar kuru daba ir izspēlējusi šādu joku - ielikusi gēnos tik atbaidošu orientāciju?
solllaris | 07.11.2006. - 20:00:55

mhm..Taatad,ja es neesmu toleranta tevis piemineetajaam -fiilijaam, tad teju vai esmu savaa zinjaa homofobiska. Nu ok. Esmu.
ahiley | 07.11.2006. - 20:20:44

pilniigs aarpraats... :( madleen principaa jau izklaastiija arii manu viedokli - galvenaa atshkjiriiba starp shiim fiilijaam un homoseksualitaati ir taada, ka peedeejaa viss notiek peec abpuseejas vienoshanaas...
koijots | 07.11.2006. - 20:24:48

Nu labi, mēģināšu mazliet citādi. Sollaris, pasaki man lūdzu, kā tu rīkotos, ja kāds tev ļoti tuvs draugs vienā atklātības reizē tev izkratītu sirdi (tāpēc jau ir tuvi draugi, ar kuriem var izrunāties par visu, kas nospiež ) un atzītos, ka viņam piemīt šāda tieksme - uz bērniem un viņš neko ar sevi nevar padarīt. Un uz citādu seksu viņš nemaz nav spējīgs. Bet viņš nav nelietis un tāpēc praktiski neko šajā ziņā nav pasācis. Taču baidās, ka kādreiz, piemēram, ja gadās iedzert un, kā zināms, tādās reizēs bremzes kļūst vaļīgākas, viņš varētu arī neizturēt. Un viņš jautātu tev: Kā lai es dzīvoju? Ko tu viņam ieteiktu? Vai vismaz li’dzjūtību viņš no tevis sagaidītu? Vai arī tu no viņa tūlīt pat novērstos un pārstātu uzskatīt par draugu?
ahiley | 07.11.2006. - 20:29:42

nu tagad jau mazliet labaak noformuleeta taa probleema...

jautaajums gan nebija man, bet vienalga... :D
liidzjuutiibu diezin vai sagaidiitu... bet nu ko dariitu - tieshaam nezinu... laikam jau nekaadi psihoterapijas seansi neliidzees... atliek vien nedzert paar meeru, lai kaaja nepasliideetu.
koijots | 07.11.2006. - 21:20:40

Nu gan es ar šo savu diskusiju "iegrābos". Gan jau kāds varbūt nodomāja: vai tikai par sevi neraksta? PALDIES DIEVAM - nē. Speciāli to "paldies dievam" īpaši uzsveru, jo tas nav mans, bet gan viņa (vai dabas) nopelns, ka mani vismaz šāda nelaime nav piemeklējusi : mazi puņķaini bērni man nepatīk pat pavisam parastā nozīmē, kur nu vēl..., doma par zoofiliju iztaisa riebumu, bet par nekro - šausmas. Bet tas neliedz man just līdzi (abstrakti, jo neviena paziņas ar šāda veida problēmu man nav) cilvēkam, kurš ir piedzimis ar šādu noslieci un kurš varbūt tiešām nezina, kā dzīvot un vai vispār ir vērts dzīvot. Jā, un ...mani mazliet izbrīna tas, ka geji, kuri taču paši, iespējams, dabūjuši ciest savas "citādības" dēļ, izrādās tik agresīvi un nespējīgi pat uz līdzjūtību pret tiem, kuriem, varbūt, ir vēl daudz daudz grūtāk. Jo, atkārtoju, mēs varam savu dabas doto citādību realizēt dzīvē, nevienam nenodarot ļaunumu, bet viņi ne. (Es te nerunāju par neliešiem, kas to dara). Un vēl: es pilnīgi noteikti zinu, ka, uzzinot par šā cilvēka problēmu, nenovērstos no viņa, bet visiem spēkiem mēģinātu palīdzēt. Nezinu, kā, bet darītu, ko varētu.
bollocks | 07.11.2006. - 22:25:48

Nekrofīlija ir VARDARBĪBA pret miruša cilvēka ķermeni.
oh, cmon, kā ir jādomā, lai šādu formulējumu izveidotu?
nonsense42 | 07.11.2006. - 22:29:28

man gan jašaka Koijot, ka Tev tomēr vajdzētu vairāk painteresēties par to, kas ir normāla cilvēka seksualitāte un kas jau ir slimība vai novirze no normas. Šķiet, ka šai jautājumā Tev nav ne mazākās sajēgas. Jā, citi slimi piedzimst, bet to nevar saukt par normu un pieņemamu atšķirību. Ja cilvēks izjūt vēlmi, kas ir pretdabiska (kā Tavā piemērā draugs) , viānm var tikai ieteikt ārtēties. var būt tad, ja viņš teiks, ka nu viānm briesmīgi gribas kādu nogalināt, tādejādi gūstot apmierinājumu, Tu viņam vēl ieroci piemeklēsi? Jāsaka šadu murgu sen nebiju lasījusi...
bollocks | 07.11.2006. - 22:35:32

kas ir novirze no normas? smits (1984) vai alexis (a clockwork orange) arī ir novirzes no normas... :-P
vasav | 07.11.2006. - 22:35:36

V prirode celoveka zalozena takaja certa kak "interes" vrode necem ne zametnaja certa,no esli etu certu raspoznatj to......
vo pervih eti ljudi takimi ne rodilisj oni takimi stali vozmožno uvidev po tv u nih pojavilsja interes k etomu,kokogo eto?Potom uze kogda eto bilo isprobovono on ponimaet cto on vtjagivaetsja v etu hrenj.
POCEMU???
vasav | 07.11.2006. - 22:43:23

Potomu čto on ponimaet cto ego uze nicego nepritjagivaet v običnom sekse(normaljnom).
Boleznj li eto?Vozmozno!!??
Mozete li vi nositj odezdu odnu i tu ze 3 goda?
Pocemu vse drug drugu izmenjajut?
Potomucto vi zivete s celovekom 1-50 let o nem i zvestno vse.Interes propodaet kak i vse cto bilo tak kak postojanstvo nadoedaet.
DAJTE CTO-to INTERESNOE,DAJTE STIMUL CTO BI ZITJ(interesno)
koijots | 07.11.2006. - 22:44:15

Nonsens, nu gluži burtiski, gandrīz vārds vārdā, ļoti bieži šādas replikas nākas lasīt - tikai...par mums. Un vēl - par "tev nav ne mazākās sajēgas". Tiešām ļoti dižš speciālists šajos jautājumos neesmu, taču šo to lasījis esmu gan. Un tieši tāpēc arī aizdomājos par to. Ja nebūtu neko ne lasījis ne no kompetentiem cilvēkiem dzirdējis (jaunībā, kad mācījos augstskolā, pie mums ar lekcijām viesojās Jānis Zālītis. Iesaku izlasīt viņa grāmatu "Mīlestības Vārdā". ļoti sakarīga grāmata, arī šodienas skatījumā), tad droši vien teiktu to pašu, ko tu.
vasav | 07.11.2006. - 22:53:16

Samoe naverno tupoe eto to cto mi hotim vse i srazu.
Naprimer vi perepisivaetesj zdesj s kakim libo celovekom on vam INTERESEN no kogda proishodit kontakt to VSE razgovoram cau.
Zapretnij plod manit(FAKT)
celovek kotorij isproboval vse v svoej zizni u kotorogo poterjan interes ko vsemu povašemu čto emu ostaetsja delatj?
On prosto koncaet ziznj samoub....
neterjajte interes ne k sebe ne k ljubimim.
koijots | 07.11.2006. - 22:59:57

Vasav, tev nav taisnība par to interesi un izvirtīgu dažādības meklēšanu. Dažos gadījumos varbūt, ka ir arī tā, nemāku to teikt - tik liels speciālists es neesmu. Es runāju par ko citu - par cilvēkiem, kuriem ir bijusi nelaime piedzimt ar šādu novirzi un, tieši tāpat, kā mēs - homoseksuāļi ir bijuši visos laikos, visās sabiedrībās un aptuveni vienā un tajā pašā procentuālā attiecībā. Vai tā ir slimība? Var jau to nosaukt arī tā, bet vienalga, arī tādā gadījumā - vai tad cilvēks nav pelnījis līdzjūtību un līdzcilvēku atbalstu - kaut kā jau šī dzīve jānodzīvo arī viņam.
vasav | 07.11.2006. - 23:20:19

Nu hocu OTMETITJ cto gejami,bi,zoo i procee nerozdajutsja.
Rozdatsja mogut toljko transeksuali ili transvistiti tak kak u nih boljše zalozeno libo zenskih libo muzskih gormon.
A ostaljnie stanovjatsja takimi pod psihiceskim vozdejstviem(nasilije i t.d.)
a mesto pod solncem estj dlja kazdogo toljko vot nado praviljno "lecj"(prisposobitsja)
a nenavistj znacit obosnovanaja mi sami eje zarozdaem.
trevor | 07.11.2006. - 23:30:35

Galīgs murgojums, koijot. Vai nejūti atšķirību starp homoeksuālām attiecībām, kur katram ir izvēles tiesības ar ko un vai stāties dzimumattiecībās un vardarbīgu vienas personas apmierināšanos pret otras būtnes gribu, izmantojot tās nespēju pretoties?
123
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.