Lietotājs
Parole

Mēs neesam vienīgie "citādie" / 40


koijots | 07.11.2006. - 16:53:00 | Diskusija lasīta 10533 reizes

Patiešām, neesam. Un paši nelaimīgākie arī ne. Un, vai dažkārt nav tā, ka mēs, kuriem bieži nākas lasīt vai dzirdēt par sevi nievājošas piezīmes, paši tādas izsakām, piemēram, par "dročītājiem". Tā mazliet dīvaini jau liekas, ka cilvēks var gūt seksuālu baudu tikai tad, ja kāds skatās, kā viņš masturbē. Un neko citu no seksa viņam nemaz nevajag. Be, kā ir būt, nu kaut vai, nekrofilam? Mums "normālajiem" jau tāda doma vien, ka varētu stāties seksuālās attiecībās ar mironi, izraisa šausmas - bet viņam - kaifu. Un ir jau vēl zoofili, pedofili un sazin, kas vēl. Un viņiem visiem viņu "citādība" ir ielikta no dabas - tieši tāpat, kā mums mūsējā. Mazliet par pedofiliem: mēs homoseksuāļi varam teikt, ka nevienam ar savu orientāciju nekādu ļaunumu nenodarām, un kas kuram par daļu, ar ko es, pieaudzis cilvēks, guļu. Bet pedofils gan pavisam reāli bērnam var sabojāt visu turpmāko dzīvi. Nelieti tas, protams, neuztrauks. Bet, ja cilvēks nav nelietis? Taču cilvēks mēdz būt arī vājš,...un domāt, ka...nekādu ļaunumu jau es tam bērnam nenodaru. Bet pas saprot, ka nodara gan! Domāju, ka aiz tā slēpjas ne viena vien it kā neizskaidrojama pašnāvība, kad jauns, skaists un dzīvē it kā veiksmīgs cilvēks pēkšņi ne no šā un ne no tā...izlec pa logu! Bet ļaudis brīnās un spriež - laikam jau ar galvu šim kaut kas nebija kārtībā. Jā, daba patiešām dažkārt mēdz uzdot grūti atbildamus jautājumus!
Atbildes (53)
123
rendija | 08.11.2006. - 16:49:58

Nav ko apelēt pie sexuālās orientācijas jautājumos par pozitīvs=negatīvs polarizāciju. Ja cilvēks lūdz padomu, ir jāpalidz. Da jebkuram! Taču man ir tiesības pašai priekš sevis izlemt, kas ir ļauns, kas labs. Un ne jau mana homosexualitate te diktē attieksmi, bet mana dvēsele. Dvēselei nav dzimuma, rases, orientācijas. Un psihoanalizes noliedzēji, sniedzat tak citu palīdzības alternatīvu!?
koijots | 08.11.2006. - 16:57:38

Transkucīt - paldies! Madleen - es neesmu apvainojies, man, gluži vienkārši, patīk pajokot - padzīt velnu - kur un kad vien var. Protams, par nekro, zoo un, it sevišķi, jau par pedo, jokot neatļaujos, bet par citām "novirzēm" gan. Un par diskutētāju savstarpējām attiecībām arī. Tiesa gan, ievērojot principu: katrā jokā... un tt. Par manu neinformētību...nu, seksoloģijas profesors es, protams, neesmu. Bet šo to lasījis esmu gan, un dzirdējis tematisku pārraidi BBC krievu valodā. Un kādreiz noklausījies Jāņa Zālīša lekciju - un tā informācija nebūt nav novecojusi. Šo to dažreiz dzirdu arī par jaunākajiem atklājumiem ģenētikā - pats kādreiz nedaudz esmu šo priekšmetu mācījies. Nevienā no manis minētajiem avotiem netiek attaisnota, nu kaut vai tā pat,i pedofilija. Vienkārši - informācija, ka šī novirze vienai daļai cilvēku ir iedzimta. Un, patiesībā, par šiem jautājumiem agrāk netiku sevišķi daudz domājis, jo ne mani pašu, ne manus draugus vai paziņas šī liga nav skārusi. Taču tagad, kad pieslēdzos internetam un portālam un sāku lasīt te izvietotos materiālus par homoseksuāļu problēmām, kaut kā iedomājos - ja jau mūsējiem reizēm iet tik gŗūti, tad kā ir citiem - vai nav vēl grūtāk. Tā, lūk! Un, beidzot - Madleen, tu esi viens nešpetns, bet tīri smuks radījums! Atgādināšu - esmu BI. Un es nebūt necenšos tev pielabināties - vari brukt man virsū, cik gribi. Dabūsi pretī! Es, taču, esmu koijots! RRR!!!
madleen | 08.11.2006. - 17:40:33

Esmu Tīģeris (esu un viss - var nejautaat kapeec) un RRRRRRRRR tadus koijotus uz zoba lieku ka šņakst vien:)
madleen | 08.11.2006. - 17:45:45

Aizmirsu piebilst....es arii graamateles shad tad esmu veerojusi, vismaz pa gabalu:)
un ar dr. Zālīti - ne tikai lekcijas dzirdeejusi, bet arii savaadaak komunikējusies..un redzeejusi kaa viņš uzstājas kongresā kur tika dibināta partija "pret HOMOSEXUAALISMU"....
Ļoti daudz lietas, ko vinhš dveš kā cēlo LIELO AKSIOMU par sexualitaates jautaajumiem ir pilniigs bulšits..Luuk taa:)
Un man ar humoru viss ir oki doki.....vienkaarshi - ja rakstot lieto konkreetus jeedzienus, tad katram no tiem ir kaads konkreets saturs..))

i sjo.
spiežu tavu spalvaino koijota khepu:)
koijots | 08.11.2006. - 20:09:08

Parunāšu vēl tikai par vienu citādību, psihisku novirzi vai vienalga, kā to nosaukt. Un, tad nu gan laikam pietiks par šo tematu. Šī nu ir pavisam nekaitīga, tāpēc, tāpat kā par eksb. un gerontofiliju ( neemu pārliecināts, ka pareizi lietoju šo terminu) atļaušos runāt ar humoru.
Pirms kāda laiciņa man iznāca lasīt vienu homoerotisku stāstiņu krievu valodā. Tajā stāsta varonis bija nočiepis sava sapņu prinča no kaimiņmājas apakšbiksītes - un visu stāsta laiku tad ar tām arī ņēmās. Un sapņoja, kā "noprivatizēt" vēl kaut ko no sava sapņu prinča intīmās garderobes. Ja es būtu šo stāstiņu lasījis pirms n gadiem, es tur, gluži vienkārši, nekā nesaptrastu un teiktu - kaut kāds murgojums. Tagad, kad esmu gudrs, es visu saprotu. Pat vēl vairāk - varu iedomāties, kas notiktu, ja pie stāsta varoņa pēkšņi ierastos pats viņa sapņu princis, izģērbtos pliks un teiktu: Zini, es tevi tik ļoti mīlu - dari ar mani, ko gribi! - Un mūsu stāsta varonis, visticamāk, atbildētu apmēram šādi: - Čalīt, ģēbies atpakaļ un tinies mājās. Tikai atstāj man lūdzu savas biksītes un, ja nav žēl, tad zeķes arī. Bet, ja, tu, izvirtuli, gribi mīlēties, tad meklē sev j...ri uz Čaka ielas. Bet man, jau iedomājoties vien par to maucību, nāk vēmiens!
Šķiet, to par fetišismu sauc. Es protams stipri pārspīlēju, bet es jau teicu, ka jokošu. Un tā jau arī ir galējā izpausmes forma, kad cilvēks var tikai tā un nekā citādi. Parasti jau tā amplitūda, droši vien, ir plašāka un tas nabags ir spējīgs arī uz "parasto" seksu.
elvins1yo | 08.11.2006. - 21:13:00

koijots... kaada ir tava kaite?? ... skiet taada pati kaa janisl202 !! Raxtiet graamatas! ! ? kas vinjas pirks!?!!
koijots | 08.11.2006. - 22:37:25

elvins1yo - Tev ir gan taisnība. Paskatījos savus tekstus un pats nošausminājos - ir nu gan "palagi" sanākuši! Kas man šajās pāris dienās uznācis? Zinu: to par grafomāniju sauc. Būs jau, laikam, jāslēdz tā bodīte ciet!
janisl202 | 08.11.2006. - 23:18:31

Es labāk atturēšos no grāmata rakstīšanas - citādi vēl ieradīsies pie manis inkvizīcija :)

kā nekā - pasauli visi uztver ar kontrastiem, un es tās izprašanai mēdzu skatīties tās galējībās, tās allaž sniedz vairāk atbilžu kā tipiskās parādības - toties parastajiem prātiem nekad nenonākt pie secinājumiem - tādēļ arī nav jēgas rakstīt grāmatas - kas ir gudrs, pats sapratīs, kas tāds nav - kā muļķis nomirs, lai būtu dabūjis kaut 10 augstākās izglītības un izlasījis kaut tūkstošiem grāmatu... bet tāda nu reiz ir dzīve - 90% gēnu un tikai 10% gribas...
vasav | 08.11.2006. - 23:43:24

Letela ptička holodnim dnem i zamerzla ot holodnih vetrov nevmoč letetj ona upala na zemlju i umirala.
No tut šel slon i nezametiv eje posr....na neje pticka pocuvstvov teplo ot pometa kotorij grel eje nacala vozvrašatsja k zizni.
Mimo šel kot i zametiv dvizenie v pomete otril i sjel ptičku.
Dlja vas v cem sutj v etoj istoriji.
Esli vi ponjali "eto" gorazdo legce budet ponjatj okruzaeših.
Itak....
koijots | 09.11.2006. - 09:43:08

Vasav, a ti, okazivajetsja, filosof! Žaļ, čto razņica v vozraste u nas sļiškom veļika - a to - ņeplohaja para bi polučilasj: grafoman i filosov! Da esčo i ....
vasav | 09.11.2006. - 09:56:16

Nu prodolzaj,prodolzaj:-)
koijots | 09.11.2006. - 10:02:26

Vasav, razve prodolžeņije tak trudno dogadatsja? Ti,že, filosof! No ņeļzja, vedj, o samih sebe - tak. Poetomu i stavļu mnogotočije.
koijots | 09.11.2006. - 11:09:48

Nu jau pietiks par šo tēmu. Viss! Slēdzu to" bodīti" ciet! Iespējams, ka ierosināšu citu diskusiju - tikai - drusciņ jautrāku!
123
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.