Lietotājs
Parole

Mēs neesam vienīgie "citādie" / 20


koijots | 07.11.2006. - 16:53:00 | Diskusija lasīta 9793 reizes

Patiešām, neesam. Un paši nelaimīgākie arī ne. Un, vai dažkārt nav tā, ka mēs, kuriem bieži nākas lasīt vai dzirdēt par sevi nievājošas piezīmes, paši tādas izsakām, piemēram, par "dročītājiem". Tā mazliet dīvaini jau liekas, ka cilvēks var gūt seksuālu baudu tikai tad, ja kāds skatās, kā viņš masturbē. Un neko citu no seksa viņam nemaz nevajag. Be, kā ir būt, nu kaut vai, nekrofilam? Mums "normālajiem" jau tāda doma vien, ka varētu stāties seksuālās attiecībās ar mironi, izraisa šausmas - bet viņam - kaifu. Un ir jau vēl zoofili, pedofili un sazin, kas vēl. Un viņiem visiem viņu "citādība" ir ielikta no dabas - tieši tāpat, kā mums mūsējā. Mazliet par pedofiliem: mēs homoseksuāļi varam teikt, ka nevienam ar savu orientāciju nekādu ļaunumu nenodarām, un kas kuram par daļu, ar ko es, pieaudzis cilvēks, guļu. Bet pedofils gan pavisam reāli bērnam var sabojāt visu turpmāko dzīvi. Nelieti tas, protams, neuztrauks. Bet, ja cilvēks nav nelietis? Taču cilvēks mēdz būt arī vājš,...un domāt, ka...nekādu ļaunumu jau es tam bērnam nenodaru. Bet pas saprot, ka nodara gan! Domāju, ka aiz tā slēpjas ne viena vien it kā neizskaidrojama pašnāvība, kad jauns, skaists un dzīvē it kā veiksmīgs cilvēks pēkšņi ne no šā un ne no tā...izlec pa logu! Bet ļaudis brīnās un spriež - laikam jau ar galvu šim kaut kas nebija kārtībā. Jā, daba patiešām dažkārt mēdz uzdot grūti atbildamus jautājumus!
Atbildes (53)
123
janisl202 | 07.11.2006. - 23:37:08

Tas jautājums - kas ir slimība, kas nē ir ļoti neviennozīmīgs... nav jau patiesībā tam tādas vienotas definīcijas. Daudzi uzskata, ka vesela droši vien ir lielākā cilvēku daļa, bet te uzreiz parādās, piemēram, kreiļi - un rodas jautājums - vai viņi ir slimi, ka viņu kreisā roka ir attīstītāka par labo? Patiesībā domāju, ka vislabāk par slimību var runāt skatoties pēc tā vai tā traucē pašam un vai tā traucē citiem. Ja nikrofīlija principā nevienu netraucē (iedomājieties tik tos līķus, kuru sadtrūdējušās paliekas uzsūc augi ar savām saknēm un jūs tos apēdiet ar to augļiem, nemaz nerunājot par beigtajiem dzīvniekiem - lai jau tos dēvē pat gaļu, lai tik briesmīgi neskan, tomēr - ar ko skaidri zināms cilvēka līķis atšķiras no tā dzīvnieka līķa, ko lietojam uzturā. Līķim nepiemīt griba - tas ir zinātniski pierādīts fakts, tātad viņš nevar būt ne par ne pret un sāpes jau nu arī droši vien nejūt, ja arī justu, tad tārpi sagādātu daudz lielākas ciešanas) Nikrofīlijas gadījums drīzāk ir ētikas jautājums, kā arī, protams, mirušo kulta - cilvēkiem kaut ko baigi patīk pielīdzināt savu mirušo līķus viņiem pašiem, un visi tie skumju rituāli kapos - tā jau arī ir sava veida nikrofīlija, tikai tās dīgļa stadijā...
Sarežģītāk ir ar zoofīliju un pedofīliju - ne visai ticās, ka tādas attiecības varētu būt abpusēji pieņemamas, tātad, neviens normāls cilvēks nekad nekam tādam neļautu izpausties... Runājot par ārstēšanu - šaubos vai tām parādībām būtu veselīgākas ārstniecības metodes kā homoseksualitātei - lai arī "nepareizu" gribu var aizvākt, bet "pareizu" nevienam vēl nav izdevies iestatīt... turklāt allaž regresīvajām metodēm ir smagas sekas... Ja būtu man kāds draugs ar šādu problēmu un prasītu palīdzību - domāju, ka pareizākais būtu šim jautājumam pieiet ar terapijas palīdzību - lai gūtu seksuālu apmierinājumu ne vienmēr vajadzīgs pats sekss - ir iespējams piemānīt maņas - liekot noticēt, ka tas notiek. Būtu iespējams ar vizuāliem, audiāliem un fiziskiem līdzekļiem, radīt tādu ilūziju, ka šis cilvēks nejutīs vairs vajadzību to realizēt dzīvē... Ideālā gadījumā būtu, ja šim cilvēkam atrastos kaut neliela interese pret pieaugušajiem - tad būtu iespējams pielietojot šo pašu iluzoro metodi pamazām veicināt interesi pret tādiem indivīdiem, tiesa, ja šādas intereses nav - nekas labs tur nesanāks - smadzenes ātri aizvāc datus, kas nesakrīt un nelīdzinās bāzes programmai... Iespējams piemānīt tikai ar līdzīgiem datiem...
Protams, viņu stāvoklis, salīdzinājumā ar homoseksuālismu - ir tiešām traģisks...
koijots | 07.11.2006. - 23:39:12

Manuprāt, šajā padrūmajā dikusijā nenāktu par ļaunu ienest arī mazliet humora. Es atcerējos par vēl vienu "citādību’’, pilnīgi pretēju pedofilijai - seksuālo tieksmi pret veciem cilvēkiem. Es diezgan sen kā lasīju par visām šīm lietām, un, tāpēc neesmu īsti pārliecināts, bet man šķiet, ka to sauc par gerontofiliju. Te nu gan nekādu šķēršļu nevarētu būt - atrodi sev 70 desmitdagīgu veci vai veceni, kas nu kuram patīk, kaut arī pats varbūt esi 18 gadīgs čalis, un dzīvo nost! I pašam prieks, i tas vecais cilvēks nevar vien nopriecāties par tādu laimi, kas viņam vecumā gluži vai no debesīm nokritusi. Un, galvenais - lai patiktu savam jauniņajam mīļākajam, vajag nevis izlikties jaunākam, nekā patiesībā esi, bet tieši otrādi - vēl vecākam! Nu, vai tad dzīve nemēdz dažkārt izspēlēt ar cilvēku arī jokus , ne tikai traģēdijas?
P/S. Pag,pag...varbūt man izmantot gadījumu un...es saprotu, ka šī nav iepazīšanās sludinājumu nodaļa,bet...izņēmuma kārtā...Vai starp portāla apmeklētājiem gadījumā nav kāds gerontofils - gejs, kuram patīk vecāki vīrieši? Tiesa gan, vēl jau es tā īsti neesmu sasniedzis gerontofila sapņa vecumu, bet es ļoti centīšos. Esmu ar mieru staigāt salīcis trijos līkumos, klibot un nepārtraukti vaidēt, ka man kaut kas sāp - ja jau tevi tas tik ļoti uzbudina! Ne to vien cilvēki dara mīlestības dēļ, vai ne? Tātad: Kur tu esi ,jaunais gerontofil. Atsaucies!!! ŪŪŪuuu!!!
P.P./S. Katram gadījumam: Visu iepriekš teikto jāsaprot tikai kā joku un nekā citādi ! Dažreiz jau vajag mazliet arī "velnu padzīt", vai ne? Citādi te visi tik nopietni, tik nopietni!
koijots | 07.11.2006. - 23:51:05

Trevor, nu vai tad patiešām ir tik grūti mazliet pacensties rūpīgāk izlasīt tekstu un tikai tad to komentēt? Es neiestājos par pedofilisku sakaru attaisnošanu vai legalizāciju, Dievs pasarg,. Diskusiju ierosināju par tematu - kā ir dzīvot cilvēkam, kurš ar šādu ievirzi ir piedzimis, taču REALIZĒT TO, JA VIEN VIŅŠ NAV NELIETIS, NEVAR.
Es atkārtoju to jau kuro reizi, bet vienalga...atkal tas pats!
vasav | 07.11.2006. - 23:59:39

Janis lojaljnij ti odnako:-(
ja hotel bi videtj tvoje lico esli bi ti uznal cto tvoj brat imeet mertvecov.
Podojdi k nemu skazi-"bratan da ti super mertvih ublazaeš nu ti molodec ja tebja eše boljše ljublju"
lojaljni mi poka eto ne kosnulosj nas a kogda eto nas kosaetsja to mi proklinaem vse i vseh stanovimsja samimi nescastnimi i placem v zeletku.
LOJALEN ne toljko ti a vse i ja toze.
vasav | 08.11.2006. - 00:09:10

Rebjata podumajte v oblasti mišlenija estj predel tak kak i normi zizni.
Mi ponimaem sahar i solj no esli eto smešatj to kuda mi eto ispoljzuem vot eta uze granj.
Tak ze i v sexse esli celovek lezit na detej pod zivotnoe ili na mertvecov izvinite togda gde vi psihiceski urovnovešenogo celoveka vidite.
Net eto ne psih!
Psihi svoi dejstvija ne kontrolirujut i v etom im vezet oni hodjacie mertveci.
janisl202 | 08.11.2006. - 00:38:44

Nu labi - neliegšos, ka nezinu nevienu nikrofīlu... Tiešām ir arī grūti iztēloties kā ko tādu var gribēt... bet man nav arī viegli iztēloties kā heteroseksuāļi var ko tādu gribēt. Nav jau visu jānosoda, ko nevar iztēloties. Vienīgais, laikam savā pēdējajā gribā tomēr norādīšu, lai mani kremē, tomēr iespēja kļūt par padauzu pēc nāves nešķiet pārāk vilinoša... :)
Protams, es nezinu kāda tieši būtu mana reakcija, ja kāds atklāti ko tādu pateiktu... Vairāk jau nu noteikti par to nemīlētu, bet palīdzēt kaut kā mīkstināt ciešanas, neliekot ciest citiem, gan mēģinātu... Kā nekā - ignorējot problēmas tās kļūst tikai lielākas...

Es saku, ka nav nosodāmi pedofīli, kas neizmanto bērnus - nosodāmi ir tikai tie,kas to dara - nevar nosodīt par jūtām, kuras nav mūsu spēkos kontrolēt, bet to, ko dara mūsu miesa mēs gan varam vadīt un tas nav pieļaujams savu personīgo iegribu vārdā kropļot kādam dzīvi, un te pat nav runa tikai par pedofīliju vien, bet par attiecībām kā tādām kopumā.
janisl202 | 08.11.2006. - 00:51:01

Starp citu - bija tiesvedībā viens tāds jautrs atgadījums, kad tiesāja vienu nikrofīlu un tiesnesis procesa beigās viņam prasīja kā viņš varēja ko tādu darīt - viņam atbildēja - ja jūs būtu pamēģinājis to darīt ar mirušu, nekad vairs nesagribētu ar dzīvu :)

Tas, protams - tikai humoram, lai arī tas bija reāls atgadījums, lasīju to avīzē "Kriminālā sensācija" jau labu laiku atpakaļ...
solllaris | 08.11.2006. - 01:05:36

Ok,ja kaads mineeto fiiliju cilveex man uzsnigtu ar savu nelaimi,kaut kaadu padomu es vinjam izsniegtu. Lai gan,ja jau runaajam par mistiski baltu un puukainu fiilu-taads nu pats vareetu pa taisno pie psihiatra jeb uz Tibetu aizlaist. Liidzatbildiiba shajaa teemaa ir nepateiciigs pasaakums.
janisl202 | 08.11.2006. - 01:11:05

Dzīve ne vienmēr ir patīkama, bet sūtot šādu cilvēku tālāk riskē pieļaut daudz lielāku ļaunumu... Es tomēr gribētu pārliecināties, ka tas ļaunums nespruks vaļā, jeb pretējā gadījumā tomēr vērstos tiesībsargājošajās instancēs, lojalitāte ir svētīga parādība, bet ne jau par katru cenu...
solllaris | 08.11.2006. - 02:10:53

Nu,policija jau ari ne allazh ir glaabeejs. Zinu kaadu pedofiilu, vinjam ir baltaa lapa. Psihenee shamo netur. Cietumaa trakos neliek. Toties valsts ljauj vinjam bez maxas izmantot sabiedrisko transportu...
koijots | 08.11.2006. - 10:33:30

Nu labi, liksim mierā pedo, nekro un zoo, bet ir jau arī "vienkāršākas" citādības. Atceros reiz bērnībā laukos autobusa pieturā dzirdētu sarunu. Kāda gadus 40 veca sēņotāja stāstīja par tikko kā mežā piedzīvoto: Viņa,cilvēks, mierīgi lasa sēnes un savā nodabā paklusām dzied (neviena jau tuvumā nav), kad pēkšņi nez no kurienes parādās sīks neliela auguma vīriņš un rauj vaļā savu bikšu priekšu. - Nu tā, droši vien mēģinās mani izvarot - sēņotāja nodomājusi. Sevišķi nobijusies viņa - raženi noaugusi un pie fiziska darba pieradusi lauku sieva, gan neesot. Turklāt arī sēņu griežamais dūcis rokā, tā, ka sak, mēģini vien, vecīt, tikai diez vai tev kas sanāks. Bet šis pat i nemēģina viņai tuvoties, bet gan izvelk savu mantību un trakā ātrumā sāk "dročīt" Kamēr viņa apstulbusi blenž uz veci (a šim jau to vien tikai vajag), vecis ļoti ātri "beidz" un - laižas lapās. - Laikam jau kāds psihs - cilvēki pieturā toreiz nosprieda. Ja šo sarunu es būtu dzirdējis tagad un būtu gribējis uzņemties "apgaismošanas" misiju, es tai sieviņai būtu teicis lūk ko: Ja tev vēlreiz gadās sastapties ar ko līdzīgu, tad nebaidies no šāda cilvēka - viņš ir nekaitīgs. Ja gribi,izlamā viņu un svied ar tārpainu sēni! Vai, ja tev ir laba sirds, tad sataisi izbiedētu ģīmi un kādu brīdi skaties uz viņu - viņš ļoti ātri pabeigs savu nodarbību un laidīsies prom. Lai taču tiek cilvēkam tas prieciņš, tev žēl ,vai? Bet izvarot gan viņš tevi necentīsies, pat vēl vairāk - ja tu pati nogulsies zemē, plati iepletīsi kājas un aicināsi: Nāc! ...tevi sagaida dziļa vilšanās. Viņš visdrīzāk teiks: Vecen, atšujies, man vajag tikai, lai tu uz mani skaties un NEKO CITU ES NEGRIBU UN NEVARU! Šai citādībai arī ir kaut kāds zinātniskais apzīmējums, es tikai vairs neatceros - kāds tieši. Un par šādiem "citādajiem" jau mēs visi kaut ko esam dzirdējuši. Es tikai nezinu, vai starp viņiem ir arī geji - tas ir tādi, kuri grib, lai uz viņiem skatītos vīrietis.
madleen | 08.11.2006. - 11:19:56

Nee, nu jo taalaak jo trakaak...
eksgibicionisms...taa to sauc...taa ir tieksme izraadiities

Galeejaa variantaa - iznaakums ir meeteliishu virinaataaji - tas ir tas ko Tu aprakstiiji..bet - taa kaa sheit tiek jau paaarkaaptas sabiedrībā pieņemamās normas - tas ir administratiivi sodaams pasaaciens...jo ar savu darbiibu tiek trauceeta sabiedriskaa kaartiiba...

Muusos katraa ir kaut kaadaa meeraa gan tas gan tas gan tas...
gan tieksme izraadiities, gan tieksme veerot, gan veeleešanaas just sāpes, vai sāpināt kādu...
Kādā - tas ir komplektā, kādam ir kaut kas vairāk izteikts...kas nosaka, kādu sex partneri mēs meklējam.
eksgibicionists meklēs cilvi ar vuārisma iezīmēm un otrādi.

Robežās, kur tas netraucē sabiedrību bet attiecas tikai uz mums pašiem...jo vairāk komplektā, jo krāsaināka sexuālā dzīve...iespējas baudīt sexualitāti visā tās krāšņumā...
Tā ka neiespringsti.....nekrāso visu baltu vai melnu un izbaudi Dzīvi....
solllaris | 08.11.2006. - 12:00:22

nu...par sievietēm- mētelīšu virinātājām dzirdēts nav. Nav dzirdēts arī par vīrieti, kurš stāstītu, ka viņa priekšā kāds kekss virinājies. Tad nu secinām... Toties izpalīdzības ziņā tev, koijot, varētu tīri labi ar Venus saskanēt. :)
venuss | 08.11.2006. - 12:58:44

Jā , jā , kā Venusu piemin tā viņš ir klāt . Krieviem ir tāds cilvēlku apzīmējums - "Prjamoļiņeinij dub" . Tas ir par cilvēkiem ar vienvirziena domāšanu , tikai vienīgo( savu) patiesību, kuri nespēj vai negrib saskatīt reālo un citādo sev apkārt . Daži grib būt svētāki par Romas pāvestu un šausminās par reālām lietām un sarunām par tām . Ko tad Koijots tādu pateicis ierosinot tēmu par realitāti . Vai tad diskusijas drīkst būt tikai par skaisto , cēlo , pareizo ? Cilvēki ir tik dažādi . Te kāds meģināja atkal lietot homofobisko terminu - "slimība un ārstēšana". Ne visas nosauktās filijas ir slimības un ārstējamas . Neesmu vēl dzirdējis , ka iedzimtību var ārstēt .
Bet tagad mazliet par citu . Kā jūs skatāties uz mazgadīgo ( nepilgadīgo , pieaugušo) pavedināšanu . Tā mīļi , bez vardarbības , bet tomēr ... Zinu vienu latviešu kinorežisoru (tagad nelaiķi) , kura visās filmās spēlē viņa pavedinātie puiši , un vairāki no viņiem bija nepilngadīgi .
solllaris | 08.11.2006. - 14:16:55

He-he, nu, protams, ka klāt! I tur jau tā sāls! Par taisno līniju ozoliem gan tā pašerpi. Daži jau grib būt melnāki par pašu Sātanu... Labošos, man tikko pastāstīja, ka esot arī sieviete-virinātāja, vilcienos praktizējot. Hmz, maiga pavedināšana jeb ne tik maiga, bet tā ir sasodīti ļauna pasaule, kur bērnam tiek atņemta viņa bērnība.
koijots | 08.11.2006. - 14:52:33

Madleen, par to tavu repliku - "jo tālā, jo trakāk". Tātad, tavuprāt, kad runa gāja par patiešām trakām lietām - pedo, nekro un zoo - un diskusijas tēma bija: vai cilvēkam, kuram daba gēnos ielikusi tādu drausmīgu orientāciju, tā ir traģēdija, vai arī viņš, kā daži iesaka, ar steigu vien ir jāsūta prom uz psiheni - tas vēl iekļāvās kaut kādos rāmjos, bet, kad runājam par tādu samērā nekaitīgu citādību, kā eksbicionisms - tad tas, tavuprāt, ir vēl trakāk???!!! Un es, nejēga tāds, par to pat atļāvos uzrakstīt ar humoru! Labi gan, ka caur internetu nevar nošaut, citādi man no tevis pilnīgi noteikti būtu gals klāt. Un vēl uz karstām pēdām uzsūtītu man nekrofilu. Un manam kaķim - zoofilu.
venuss | 08.11.2006. - 15:01:08

Smags akmens guļ u zTava kapa , lai neceļās tā grēka tapa ! Amen...
koijots | 08.11.2006. - 15:09:48

Vēl jau esmu dzīvs. Un ceru, ka Madllen apžēlosies par mani - nabaga nomaldījušos dvēseli.
madleen | 08.11.2006. - 15:17:25

Koijot, nava jau tik traki...))
vienkaarshi - kad izlasīju tevis rakstīto....likaas, ka Tavi priekshstati par shiim lietaam ir taadi nedaudz arhaiski un ka esi ne iipashi veiksmiigi informeets, jeb info ir ar naftaliina smarzhu:)
BET - nekaa personiska:)
UN - nejauc psihiskas novirzes ar sexuaalo orientaaciju, kura ir katram un kuras ir vienkaarshi dazhaadas.
transkucite | 08.11.2006. - 15:44:31

Man šķiet, ka Koijots pateica visu pareizi, bet daudzi, šķiet, vispār neizprata, ko viņš ar to visu gribēja pateikt..
123
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.