User
Password

Esi tāds, kāds esi.


ajants | 31.01.2024. - 19:35:18 | Views: 341

Ir svarīgi būt pašam. Pieņemt sevi. Mīlēt savu ķermeni.Es ilgi nevarēju pieņemt to, ka esmu kļuvis resns. Taču izrādās, ka arī resns es dažiem šķietu seksīgs. Ta ka arī resnie ir seksīgi.
Replies (11)
alvils | 01.02.2024. - 20:46:37

Man ap covidu nojuka sports un diemžēl arī palaidos.. ne galīgi, bet tomēr nav prieks par sevi un vecās bildes atgādina, ka nu es taču varēju.



Bet cenšos tagad sekot līdzi psiholoğijai (tur ir vesela kultūra par to, kā paši sev kaitējam) režīmam un ceru arī, ka varbūt tikšu pie Rybelsis. Gan jau būs labi.


Šis bija stresains laiks. Globāli.


Bet ļoti ceru, ka GPT atnesīs laikus, kad varēs strādāt mazāk, kas mašīnu bagātību pārdalīs, utt.


Ja prātā un sirdī miers, tad arī stresa binge eating nav.


Un 106 uz 187 nav tik daudz. Var būt arī sliktāk. Tiešām ir vērts pateikties par to, kas ir.
ajants | 01.02.2024. - 21:27:07

Es resns kļuvu  neju kovida dēļ. Pirms 3 gadiem pārcēlos uz Vāciju. Tur sākumā nebijja iespēju trenēties. Vēlāk, kad parādījās vairāk naudas, kad pavērās iespējas, vairs nebija gribas spēkā un disciplīnas
 Daži saka, ka arī resns es esmu izskatīgs.
libra19 | 01.02.2024. - 22:07:43

Nu ja visu dzīvi, tad ok. Kā ir. Bet ja neanalizē sevi, savas dzīves krīzes un problēmas, tad var tā veģetēt tālāk.  Arī es vienu brīdi līdz gandrīz 90 aizsvēros. Bet es negribēju tāda palikt, zinot, ka varu būt labāka it visā.  Ar to, ka ir problēmas nelepojas. Tās vnk risina dažādos veidos. Katram savs ceļš. Ideālu nav. Piedod, Alvils, ir visādas vēlmes vēlmes cilvēkos un izvēlnes, bet tiem kas kaut normālā formā vnm vairāk variantu. Problēmas nevar apēst, jo ja neko nedarīsi un inerti ēsteros un taukos izplūdīsi, tās apēdīs Tevi.
alvils | 01.02.2024. - 23:49:53

Nu tas, ka saka ir viens. Svarīgāk, vai kāds vēlas iet un kļūt par partnieri..
ajants | 02.02.2024. - 03:01:14

Ok, pirms 6- 5 gadiem es arī centos, trenējos, lai būtu slaids. Taču tagad.nedaru to.
ajants | 02.02.2024. - 03:07:04

Tauki uz vēdera vīrietim var radīt veselības problēmas. Taču daži saka, ka es joprojām esmu izskatīgs.
alvils | 02.02.2024. - 21:59:02

Nu nezinu... presīti taču var uztaisīt, tāpat bez svariem un bez leņķa. Es taisu katru dienu 80 reizes un tas laikam ir vienīgais vingrojums, kas man tiešām patīk.
ajants | 02.02.2024. - 22:59:10

Es gan netaisu presīti. Katru dienu vismaz.vienu bulku apēdu. Tāpēc ir tik smuks vēders izaudzis.Tagad to.mana profila varat novērtēt.
ajants | 03.02.2024. - 03:09:45

Ja, godīgi man vairs neinteresē tas vai ir kubiņi uz vēdera vai nav. Man tagad ir seksīgs augums.
ajants | 05.02.2024. - 18:14:36

Daži saka, ka tā ir nolaidība, bet es tam nepiekrītu.
kaadskautkur | 25.02.2024. - 23:09:00

Labi, kamēr nerada nekādus veselības traucējumus vai fiziskas grūtības. Cilvēki ir dažādi, katram ir savi intīmie "magnēti un atgrūdēji", un fiziskā forma var arī nebūt viens no tiem. Piemēram, mani pievelk seja, raksturs un vecums, un vienalga, cik cilvēks resns vai tievs.
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Contacts  |   Advertise  |   Terms of Service  |  Privacy Policy  |  

Our website uses cookies. If you continue navigating we consider that you accept their use.