User
Password

🍒🦴🦴🦴🦅velo aktivitātes —————


kobalt | 15.03.2020. - 17:23:49 | Views: 1342

Velo braucēji un vai ir kāda gay braucienu kopiena vai grupa?
Un kāds labs velo maršruts ??
Replies (8)
alvils | 18.03.2020. - 23:11:05

Sporta zāles ciet. Pēc 20 gadu pārtraukuma laikam vajadzēs sēsties atpakaļ uz īstā riteņa un braukāt pa reālo pasauli. Vēl drusku gan ir par aukstu. Bet aprīlī jau varēs. Lai gan tad varbūt zāles jau būs atkal vaļā.
stivs | 25.05.2020. - 06:43:38

Izskatās, ka nav ne grupas, ne kopienas! Pats pagājušajā vasarā ieliku sludinājumu un meklēju sev biedru(s) kopīgai velotūrei kaut kur pa Rīgas apkārtni un Rīgas rajonu, bet neviens nepieteicās un vasaru nobraukāju viens. Skaistas vietas ir visur, bet ja brauksi uz Siguldu, tur daudz sanāks nest riteni pa meža stāvajiem kalniem un trepēm, jo iziet var tikai ar kājām. Domāju šovasar izbraukt ar velo ar nakšņošanu, bet neesmu vēl ieplānojis maršrutu un laiku. 
Patika Jūrmala ar savām krāšņajām mājām, bet jo tālāk braucu, jo nabadzīgāk viss palika! Vari aizbraukt nopeldēties līdz Vakarbuļļiem, Sauriešu karjeru vai Titurgas ezeru... !
kobalt | 26.05.2020. - 23:23:27

Paldies;)
syncros | 19.07.2020. - 21:27:08

Sveiciens visiem!

Veselības uzturēšanai es parasti braukājos viens ar kalnu velo pa Pierīgas mežiem. Ar šosejnieku - pa Biķernieku trasi, jo braukšana Rīgas/Pierīgas satiksmē vairāk biedē nekā priecē. Bet ja runā par atpūtas braucieniem - Man patika izbraukt pa veloceliņu cauri Rīgas centram līdz Pārdaugavai un tad gar Mārupītes krastu. Klasika jau laikam Mangaļsalas mols/Vecāķi. No Vecāķiem aiziet smuka mtb "trase" pa kāpām līdz Kalngalei ;) Bet tur cilvēki vairāk trenējas nekā atpūšas.

 
Vasara vēl nav cauri, un tīri komfortabli var braukt arī oktobrī. Tad gan jau izsludinās covida otro atnākšanu.
taxa | 20.07.2020. - 12:44:02

Sveikas dāmas! Vai šeit ir kāda, kura vēlētos ar mani doties kādā nopietnā izbraucienā ar mtb velosipēdu? Patrakot pa mežiem, grāvjiem. Var arī mierīgā tempiņā, ja nebaida šoseja.
kobalt | 14.12.2020. - 00:04:23

Hey
Rīga izbraukāta !;)
Bet paldies par ieteikumiem...


Ziemas sezona sākusies, klusais periods man jo gadijies paslīdēt pa ledu un tādēļ vairāk vasaras laikā dodos ar velo vairāk
kobalt | 14.12.2020. - 00:05:29

Tad jau varam ar varbūt kādu

Meža pastaigas vietu minēt!

Ja nu kādam kāda ideja laba ziņo 🥳🥳🥳🥳
dendis | 29.12.2020. - 22:36:07

Viens otrs velo ka pastavigo tranportu sacis izmantot, pat ziema nav skerslis, slepju veita izklaides izbraucieni ...
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Contacts  |   Advertise  |   Terms of Service  |  Privacy Policy  |  

Our website uses cookies. If you continue navigating we consider that you accept their use.