User
Password

vakuums telpā/piespiedu izvēles/ / 20


leben | 03.01.2007. - 01:30:34 | Views: 8424

Kā jums liekas vai viegli būt homo sabiedrībā pašai homo orientētai personai?
Personīgi mani patiesi neizbrīna fakts,ka homo cilvēki iemīlās darbalkaholiķos,iedomātos tēlos,hetersex,vai sabiedriskā transportā acu skatieniem sastopoties.
Jo patiesi homo sabiedrība ir tik šaura,un visi teju viens otru pazīst vaigā ka tālāk vairs nav kur.
Nebrīnos ka daļa vieglu sirdi aizbrauc sak nav jau te ko meklēt un nav ko atrast,citi iekrampējas irstošās attiecībās,vai cinās par tām kaut gan jūt ka otrs to negrib.
Mēs esam iepazīšanas iespēju vakuumā,patiesi ja ir jāizvēlās no homo vides kāda lesbiete,kura arī mani kā personība piesaistītu tas nav viegli.
Turpretī ja no hetersex sabiedrības ir personas kas var interesi noturēt gadiem,tad kas atliek pavedināt naturālas meitenes?Lai mazliet paspilgtinātu homo sabiedrību.
Jo viss liecina ka notiek lēna lejupslīde vienvārdsakot vulgaritāte zeļ un plaukst.
ps:un tad ir vēl viena alternatīva vientulība ar sevi.
Replies (56)
123
dreamlike | 04.01.2007. - 16:51:23

Leben, taa ir masveida paraadiiba gan gejiem, gan lezbieteem, ka, nevarot atrast sev piemeerotu sava dzimuma otro pusiiti, saakas izmisuma solji saistiibaas ar preteejo dzimumu.
Mees noteikti ilgi un dikti vareetu censties nonaakt pie kopsauceeja, kas ir miilestiiba, lai speetu diskuteet par sho jautaajumu - iemiileeties hetero. Iemiileeties uz kaadu laicinju hetero ir taspats kas fanot par kaadu aktieri/aktriski, dziedaataaju, utt.
Ja ieliksi biljarda bumbinjas maisaa,tad tumsaa tev vinjas visas skjitiis vienaadas. Tas arii ir ar homo un bisex masveida satikshanaas vietaam... Visi shmigaa vienaadi stulbi. Bet aarpus taa laika iespeejams cilveekam ir interesantas aizraushanaas, patiikams raksturs un viss ko Tu veelies otrajaa pusiitee.
venuss | 04.01.2007. - 16:51:28

Va vellos ! Būs jāsāk uzmanīgāk pārlasīt visus daudzos katalogus , kas mētājas mājās . Hansapost < Hobby Hall, Quelle, u. d. c.
emciks | 04.01.2007. - 16:55:15

veel var iečekot OttO , reizeem tur ar var atrast :D
mistiq | 04.01.2007. - 17:07:23

He, turpinot ideju, domaju driz vien sax paradities taadas diskusijas kaa "Esu iemilejies kasierii McDonaldaa? Ko man darit???" :D Tas par to Hobby hall, Otto, autobsu un hetero milestibu ;)
emciks | 04.01.2007. - 17:31:16

Starpcit tas kasieris tiešām smuks, vairs nevaru normāli naktīs gulēt visas domas tikai un vieniigi ap to McDonalda kasieri :o :o :o :D :D :D :D :D :D :D
rendija | 04.01.2007. - 17:37:46

"tad pēc laika tev pašam apnīk šis bezgala uzticīgais un garlaicīgais tips , kurš ne uz ko vairāk nav spējīgs , kā būt uzticīgs kā suns savam saimniekam ."
Nu, zini, Venus! Tiktu man nagos! Saburzitu tevi bez žēlastības kā izlasītu avīzi iekuriem! :D Pēc šitādiem te vārdiem.....:DDD

Hmm, jauniete-veterāne, ja Purvā parādās tikai pa reizei pusgadā, tad liekas, ka mainās gan tas apgrozījuma saturs.
mistiq | 04.01.2007. - 18:28:08

lol. es McDonaldaa pedejo reizi esu bijis kad man bij 12. Taa kaa nezinu. Bet nu - laikam jasak uz ’neveseligo’ partiku pariet - mosh tieshi tur ’liktens man uzdavinaas lielo davanu’, kaza, berni un nomirsim vienaa dienaa ;DDD LOL
leben | 04.01.2007. - 19:01:34

jaunā sieviete rendija-vai tad nju purvs vieniigaa vieta,kur cilveeki veic paraugdemonstrējumus.
Es kā veterāne šajā kustība-homo orientētie,saku vnk visas pazīstu,vismaz tās kas apgrozās,tagad mēģinu izrakt dimantus njo dziļajiem ūdeņiem.
ps:dreamlike-par tjo dzēruma stulbību labi teikts,taču lai vai kā es ticu parunai ka cilvēka istenā otrā daba parādās dzērumā,ja cilvēks ir miermīlīgs,tad patiesi arī nedzēris nav bīstams.
venuss | 04.01.2007. - 20:39:42

Rendij ! Man kā zemes astroloģiskai zīmei vairāk gribas turēties pie zemes , un ne pie mākoņiem , lai arī cik skaisti tie izliktos . Uh ...! Ja varētu - kā saburzītu avīzi ...! Un sadegtu es skaistās liesmās visiem par prieku . Bet maķenīt būs jāpaciešas .
koijots | 04.01.2007. - 23:07:51

Mistiq, ir nu gan tev vērtību skala, runājot par ģimeni - vispirms kaza un tikai tad bērni! Otrkārt - kur tu, rīdzinieks būdams, to kazu turēsi!? Treškārt - kādā veidā jūs - divi geji - pie bērniem tiksiet!? Ja nu vienīgi milzīgos daudzumos rijot to neveselīgo McDonalds pārtiku, var panākt šādu blakusefektu - ka džekiem sāk dzimt bērni! un kā - tikai vienam no jums vai abiem!? Mjā, izskatās ka pē’dejais tevis minētais punkts - nomirt vienā dienā - būs šajā gadījumā visvieglāk realizējamais! :D
punk | 05.01.2007. - 00:02:49

piespiedu izvēle nav pieļaujama - tā nogalina. poētiski izsakoties.
rendija | 05.01.2007. - 00:17:19

Jauniete-veterāne, ja Purvs un pāris nobružati, bet nezināmu iemeslu lesbietēm tik iemīļoti skvēri, nav vienīgā vieta, kur cilvēki veic paraugdemonstrējumus, tad nudien- vairak optimisma un viss nostāsies savās vietās! Un pazīsti, tu visticamāk tās, kas daudz apgrozās pie bāra. Nu a tad nav ko brīnīties, ja jaunietes ir zem grādiem!

Ei, ne, Venuss, žēl būtu gan tevis! Tā ka pacietīšos. Bez tam, pilsētā dzīvojot, man iekurus nevajag...
leben | 05.01.2007. - 01:33:58

rendija-ne tikai,esi piesardziigaaka veerteejumaa
arii tavas vienaudzes pietiekamaa skaitaa paziistu,tapeec nesaku viennoziimiigi,tomeer pieaugusas sievietes,tas jau ir citu ideju un cita praata liimenis,un ir laiks kas ir jaaizdziivo ar saviem vienaudziem tomeer.
Mees zinam uz ko mees ejam,un neviena vieta nevar cilveeku piegruzot,ja vinjs taas vietas auru nenes sev liidzi.
rendija | 05.01.2007. - 02:18:47

:D, diemžēl Tev ir smieklīga tendence norādīt cilvēkam viņa atrašanos noteiktā vecumgrupā. Nu lai jau- kārtībai jābūt.
Par to piesardzību vērtējumā..Esi piesardzīgāka izteikumos. Un darbībās. Tā, lai pati nenonāc pretrunās.
Un, lūdzu, neuztver šo te komentu ļoti nopietni. Ok?
leben | 05.01.2007. - 02:37:04

lai dziivo pretrunas,nju ja arii nonaaku tad nepiefikseeju katru savu izteicienu.
ps:jaa peec vecuma es it kaa veerteeju gan kas ir piedodams 18gadiigai meitenei tas nav 30gadiigai sievietei taa gan:)arii beerniskiiba
rendija | 05.01.2007. - 02:43:31

:) a es dievinu cilvēkos spēju būt epizodiski bērniškīgiem. Tie ir laimīgi cilvēki. Nu, vismaz nepavada dienas nīgri pukojoties par visu, kas stāv un, kas nestāv.
madleen | 05.01.2007. - 10:18:51

HA
Leben, ar maniem ta 32 man ir laikam, peec Tevis rakstiitaa, jaaada zekhes un jaacep katru otro dienu piiraagi?????
Tas ka briizhiem mana riiciiba ir spontaana un tas, ka speeju veel berrnishchiigi priecaaties un justies paarsteigta par lietaam un paraadiibaam.....zini, tad ir taada sajuuta, ka Dziivo...
venuss | 05.01.2007. - 10:32:25

Un ko darīt man ? Ja reizēm gribas būt piln īgi un neadekvāti bērnišķīgam čupojoties ar jauniešiem ? Šausmīgi vēl negribas sēdēt uz mūrīša , kūpināt kaļķīti un atcerēties skaisto jaunību .
punk | 05.01.2007. - 12:42:10

mēdz būt bērnišķīgi pozitīvi un arī bērnišķīgi negatīvi. tu, venuss, runā par poztīvo, šķiet, ka leben par negatīvo.
venuss | 05.01.2007. - 13:01:34

punk ! Tevis tektajā ir zināma patiesība par negatīvismu . Parasti cenšos būt piesardzīgs optimists , nebūvēju utopiskas sapņu pilis , bet priecājos par katru jauku izdevību . Negatīvo gan vajag ātrāk aizmirst un nekādā gadījumā neuzkrāt sevī . Labāk ir kādu cilvēku izslēgt no savas atmiņas , nekā visu laiku turēt ļaunu prātu un vairot žulti savā organismā .
123
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Contacts  |   Advertise  |   Terms of Service  |  Privacy Policy  |  

Our website uses cookies. If you continue navigating we consider that you accept their use.