Lietotājs
Parole

- Happy Birthday Mr. Jesus!?????? Kas sekos tālāk!?


chanel | 29.12.2006. - 13:42:38 | Diskusija lasīta 2526 reizes

- Noteikti, ka lielākā daļa no jums būs pamanijusi reklāmu, kur karaokes veidā, tiek apspēlēta tēma- Ziemassvētki! NEsaprotu, vai cilvēkiem vairāk NEkas uz šīs pasaules nav svēts!?? Turklāt MR. Jesus- man šķiet, ka Ziemassvētkos mēs visi viņu uztverm kā tikko dzimušu bērniņu, bet ne jau kā Misteru... + fakts ir tāds, ka t/c Domina ne vienu vien reizi, savas reklāmas balsta uz reliģijas tēmu, persōnīgi es jūtos aizskarts, un uzskatu ka tā ir zaimošana!!! Pēc idejas man būtu visas tiesības pieteikt svēto karu Dominai, jo gadijums tieši tāds pats kā, ar Dānijas/Islama karikatūrām...


- Tiešām interesē Jūsu viedokļi...
Atbildes (7)
venuss | 29.12.2006. - 13:47:04

Mani neuztrauc šīs reklāmas saistība ar reliģiju , bet gan šausmīgs plagīāts no slavenās Merilīnas Monro uzrunas J.F. Kenedijam . Un tā šļupstošā "ingliš " . Bet reklāmai jau nekas nav svēts , ka tik nauda nāk . Un n evajag ņemt piemēru no musulmaņiem un viņu ideologījas kādu nosodot .
chanel | 29.12.2006. - 13:51:45

- Nē, es NEvienu NEnosodu, jo uzkatu ka katram ir kas svēts,piemēram, vecāki, tik līdz kāds mūsu dievību aizskar, jūtamies aizskarti arī mēs paši!!!

- Jā un arī par Marylin Monro song to Mr. J.F.K. viņai tas sanāca, bet citiem, nu- nēēēē!
grifs | 29.12.2006. - 14:55:32

Hm... Man it kā negribas aizskart neviena parliecību vai religiskās jūtas, tacu tas viss ir viens lielss buļļa kakucis. man piemeram tik pat zaimojosi kriestiesiem liekas pulksteņi ar bībeles ainām, un trauki ar Jēzus attelu. diez ko par to teiktu viņs pats, ja ta uz viņa gīmetnes kads noliktu treknu steika gabalu vai uzlietu vakarējo zupu. Patiesībā paši kristieši, popularizejot savu reliģiju, veidojot šādus prieksmetus, to neovedusi līdz absurdam un pasi sos svētkus ir komercializējuši, jo kas var būt vēl ienesīgaks par to.
Otrs moments, kas man sķiet šajās reklāmās - piemēram pagajušā gada reklama ar sievietem sakrālajos tērpos, tas, ka šāda reklama liek paskatīties uz reliģiju daudz cilvēcīgāk. Piemēram - uzdodot jautajumu, kāpēc pasaulē, kurā valda dzimumu vienlīdzība, sievietes reliģijā tiek diskriminētas un tās neordinē par mācītajām? Šajā gadījumā reklāma tieši uzsver so svētku reliģisko nozīmi, apsveicot Jēzu dzimšanas dienā, kurš starp citu vairs nav bērns, bet pieaudzis cilvēks/Dievs, kurš sēž pie tēva labvās rokas - tātad viņs ir misters. Un kopuma man šī reklāma liekas asprātīga.
Tacu tīri globali skatoties, beigās varētu aizliegt jebkuru reklamu, jo tā vienmēr apspelē kadu cilveku, ta nepilnību utt.. Tā sievietem aizvainojošas var litkies biksīsu ieliktnīsu reklamas, tā vīriesiem var aizvainot prostatas problēmu reklamas, tā veci cilveki var apvainoties par veco kundzīti ar atstarotāju, un ta reklāmās var aizvainojumu atrast jebkurš. Tāpēc labakais, ko mēs varam darīt, ir paskatīties uz sevi no malas un pasmieties par veiksmīgu vai ne tik veiksmīgu joku.
venuss | 29.12.2006. - 15:20:25

Vēl par reliģijas tēmu viens vērojums . Savulaik ar kultūras pasākumu ( kori) biju Katalonijā ( Spānija) , un tur visi mūsu koncerti galvenokārt notika katoļu baznīcās . Kāda milzīga atšķirība starp Latiju un Spāniju . Latvijā baznīcā viss liekas pārspīlēti un liekuļoti svētulīgs , kad nezini vai drīksti elpu ievilkt , bet tur ... Es jutos kā cilvēks starp cilvēkiem . Nevis kā baznīcā , bet kā kultūras namā ( piedodiet par salīdzinājumu) . Viss bija dabīgi un vienkārši . Pēc koncerta , turpat blakus telpās kopā ar "svētajiem tēviem " iemalkojām pa vīna glāzei un uzdziedājām . Tāda lūk mana "pagāniskā" pieredze .
grifs | 29.12.2006. - 17:29:49

Starp citu, tiesi šada dzīvīguma dēļ, ko venuss min, cilvekiem aptīk amerikas baptistu dievkalpojumi un dazādi citi netradicionalie religiskie pasākumi, jo tie rada dzīvības sajūtu. Pie mums tas tik tiesam asociējas ar nāvi un kāzās so kapa klusumu parasti atdzīvina mazu bērnu raudas un puķu virtenes.
Tacu ikdienā tik tiesam ir jaušams tāds vēsums, tāds izmirums. ja bērns ieraudas, mācītajs atļaujas mati nostrostēt no kanceles apr viņas nemakulību apieties ar bērnu, tas pats, ja vecam cilvēkam uz flīzetās krīdas šaja klusuma ar lielu blīksņi nokrīt kūjiņa. tas rada tādu saspīlejuma iespaidu un beigās cilveki vairs nedoma tika daudz par garīgajam vertībam, bet gan apr to, vai viņi ritualus izdara pareizi un rīkojas piedienīgi. Tas, manuprāt nosit jebkuru garīgo attīstību un cilvēki paliek stadijā, kurā, pēc viņu domām, viņu grēki tiek piedoti tikai tapēc, ka viņi apreizi izdarijusi tupšanos un celšanos dievkalpojuma ritualajiām darbībam atbilstoši.
shelby | 29.12.2006. - 19:16:35

Vēl viena Dimiteriene uzradusies! Dimiteriene2 :D
rendija | 29.12.2006. - 19:36:01

kurš nu būtu uztraucies..
Kas attiecas uz reklāmu, vienīgie iebildumi man ir pret Monro klonu....Mirusi persona, kas tiek expluatēta kā sexsimbols..Fu.
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.