Lietotājs
Parole

Tava eXa jaunais draugs/draudzene...


mistiq | 15.12.2006. - 01:01:15 | Diskusija lasīta 6059 reizes

Jeb - tavas/s bijusha/s jauna/ais puisis/meitene.
Manuprat, attiecibu beigaam ir tris pakapes jeb posmi - 1) fiziskaa shkjirshanaas 2) morala shkjirshanaas (kad tiec valjaa no domam/atminjam utt) un 3) kad tev/tavam exam paradas jauna 2. pusite. Pirmie 2 punkti var mainities vietaam secibaa un tie jau bij apspriesti ilgi un dikti. Tgd par to tresho. Tatad, apsprieshamie jautajumi butu:
1) Kadas ir jusu sajutas tai mirklii, kad uzzinat ka exam paradijaas jauna otra puse? Greizsirdiba, prieks, skumjas utt..?
2) Vai pec attiecibu izbeigshanas jus spelejat "kursh nomirs nelaimigs" speli, respektivi, centieties pieradit bijusham/bijushai ka esat laimigs bez vinja/s, veixmigs gan karjeraa, gan privatajaa dzivee, bet ka vinjsh/vinja gan bez jums ir nozhelojams un nelaimigs ..? Zinu ka visi teiks NEE, bet ja pavisam godigi un atklati, neliekuljojot..?
3) Vai jus sekojat lidzi exa privatajai dzivei arii pec shkjirshnaas. Vai jums ir nozime ar ko vinjsh/vinja bus kopaa pec jums..? Un no taa izriet arii pedejais jautajums:
4) Vai tas, ka nakamais pec jums ir kads sliktax variants (tiri izskata, prata un/vai kulturas zinjaa) - tas jums liek justies labi ("heh, zinaju ka labaku par mani neatradisi", "esu labakais kas tavaa dzivee bijis utt") vai arii preteji - slikti ("un pec manis vinjsh/vinja ir kopaa ar TO..???", "nu gan ar ko mani aizvietoja...") utt.
Isak runajot - tema par exiem un vinju turmpako privato dzivi pec tam, kad vinji kljust par exiem ;)
Atbildes (33)
12
dianasw | 15.12.2006. - 04:26:13

mani ex partneri ir mani draugi. Esmu vinjus miileejusi viena vai cita iesmesla deelj un taapeec man nav iemesla vinjus niist.
Es priecaajos, ja mana bijushaa ir sastapusi kaadu, kas vinju padara laimiigu un es iztraucos, ja tas cilveeks nav vinjas veerts. Reizeem ir gruuti to pateikt, jo galu galaa, ne jau mana izveele un ne mana dziive. Bet, taa kaa mees joprojaam esam labaakaas draudzenes, tad esmu taa, kam vinja zvana, ja ir probleemas vai kaut kas labs ir noticis.

Es nekad neesmu domaajusi, ka esmu kaut kas iipash. Ja jau starp mums nekas taa kaartiigi neiznaaca, tad es neesmu bijusi pareizaa persona. Tas noziimee, ka shaajaa pasaulee ir kaada, kas varbuut nav labaaka par mani, bet kurai piemiit taas iipashiibas, kas manu ex padariitu laimiigu un dotu to, ko es nespeeju. Un man ir neizsakaams prieks, ja vinja sho cilveeku ir sastapusi. Bet, ja es redzu kaut ko, kas man liek pakratiit galvu,t ad es to arii atklaati pasaku un paskaidroju, kaapeec man taa shkjiet.

Vieniigais cilveeks, kam man kaut kas ir jaapieraada, esmu es pati. Ja man kaut kas ir jaapieraada bijushajai, tad tas noziimee, ka es savu dziivi dziivoju citiem un man nepaartraukti jaapieraada kaadam, ka esmu laimiigi, ka man ir viss, ko kaaroju utt. Atklaatiiba un patiesums ir mans dziives moto. Es atklaati priecaajos par savu ex un censhos dalos savaa priekaa.
wizard | 15.12.2006. - 09:49:07

Какой sensetive question! Честно говоря, из всех бывших и действующих партнеров моих бывших партнеров я с уважением и симпатией отношусь только к одному. И к одному с полнейшим равнодушием, так как этого беднягу я не имею удовольствия знать. В остальных случаях меня мучает ужасающее чувство вины: как же портятся люди во время романов и браков со мной, если после меня выбирают таких ничтожеств.
:-D

Если пройтись по предложенной анкетке, то отвечу примерно так:

1) При возникновении на горизонте нового кандидата во мне пробуждаются реакционные частно-собственничес ие инстинкты, которые я, как правило, успешно подавляю. Время, как правило, показывает, что эти усилия во всех смыслах не напрасны.

2) После растожрения отношений я стараюсь как можно скорее найти себе интересное и занятие и мне глубоко плевать, знает ли об этом мой бывший. Если он ко мне лезет с задушевными разговорами, я, конечно, могу поделиться сведениями о своих достижениях. Не жаловаться же ему на жизнь в самом деле?

3) Не слежу за частной жизнью бывших. Нет надобности. Я вообще не понимаю тех, кто собирает сплетни. Во-первых, это скучно. Во-вторых, это напрасная трата сил: ничего собирать не надо, тебе все сообщат, даже если ты этого не хочешь.

4) Вкратце я уже ответил выше, что думаю о новых партнерах моих бывших. Все зависит от того, как мы расстались. Одного парня мне было жалко, потому что у него пошла такая ротация кадров и таких кадров, что ему было совсем несладко. Даже хуже, чем со мной. О другом я уже сказал: мне немного жалко его нынешнего, а его я презираю. Ну, а, собственно, другие связи были настолько далеки от серьезной близости, что с кем они теперь трахаются, не имеет значения.

Не могу не отметить, хотя это и не совсем в тему, что с радостью узнал о приговоре по делу начальника моего бывшего, в соответствии с которым начальник моего бывшего проведет несколько лет за решеткой.

Думаю, на этой оптимистической ноте можно и закончить.
grifs | 15.12.2006. - 11:23:48

Šķiet, ka mēs visi beigās nonaksim pie secinajuma, ka viss atkarīgs no sķirsanās formas, mērķa un citiem apstākļiem. Nu kaut vai izdalot situācijas, kad mūs kads pamet, mēs kadu pametam, abi nak pie slēdziena vai varbūt attiecībasnemaz īsti nav izveidojusās. Un tad no tā ir atkaīga mūsu uzvedība.
Jaatzīst, ka es esmu ļoti aizvainots, ja mani pamet. Tad man ieslēdzas viss par ko mistiq runaja, gan gribas parādīt, ka man iet labak, gan mēdzu aizdoaties apr tiem, ar kuriem sis pametējs pec tam satiekas. taču es necensos viņiem baigi sekot, noskaidrot kā viņiem iet utt.. Ka nekā attiecības ja ir beigusās, tad beigusās, nav ko lieki nervus bendēt un sevi kurbulēt. Un attiecībā par lielīšanos es noteikti nemelošu, tikai ieslēgsu savu pozitīvo domāšanu un pastastīsu visu, kas man labs noticies. Betja godīgi, tad diez vai tas cilvekam, kurš tevi ir pametis, dikti skādē. Varbūt pat gluži preteji, nomierina viņa sirdsapziņu, jo viņam nav jajūtas vainīgam apr to, ka mums iet slikti.
Nu protams, ja es kādu pametu... Tas gan ir gadījies kaut kā ļoti reti,vai es pat teiktu, ka nekad. tad arī - nu nav nekada interesepar cilveku, ar kuru tu pārtrauc attiecības.
Trešaja variantā ir ļoti lielas iespējas palikt draugiem tik un tā, jo abi saprot savu attiecību (romantisko) bezjēdzību, tad nu labāk ir palikt draugiem, ja kopa ir tomēr jautri, nekā veidot makslīgu konfliktu.
A bet pēdējais variants ir visstrīdīgakais no visiem - kura mirklī noteikt, vai attiecības ir sakusās, vai nav? Tīri filosofiski, jebkuras attiecības sākas mirklī, kad mēs pirmo reizi satiekamies ar cilvēku, pat ja tas ir pilnīgs svesinieks un mēs to vairs nekad neredzēsim, tomēr viss, ko mēs pasakam, izdara utt veido mūsu savstarpejās, kaut arī īsās attiecības. Līdzīgi laikam arī ir man ar to attiecību uztveri - ja essatieku kadu cilveku, iepazīstos ar to, es vēlāk vinu tomēr neignorēšu gluži,jo ka nekā mēs esam jau pazīstami. Kur tad īsti sakas attiecības? parasi attiecību sakumu skaita no ta brīža, kad cilvekki iepazinās, jo pēc tam ir ļoti grūti novilkt robežu. Un tad ari jebkurā saskarear cilvekiem, vienam var likties, ka attiecības jau ir sakušās no pirmā randiņa, savukart citam ta vel ir tikai iepazīšanāš, lai pieņemtu lēmumu, veidot attiecības, vai nē. Un tad īsti sādu attiecību beigšanos nevar uzskatīt apr beigšanos, jo nav bijis īsti sakuma. taja pat laikā nevar nepieminet to, ka kaut kadas emocijas un jūtas veidojas tik un tā.
Kāds tad būtu kopsavilkums? A laikam tāds, ka cilveki un to attiecības ir parak dazādas, lai varētu novilkt kaut kādas stingras līnijas un uzvedības normas. katrs savas problemas risina kā māk un tad īsti pārmest kaut ko vienam vai otram laikam nav lielas nozīmes, jo pasaule ta griežas tik uz priekšu un ilgi lauzīt galvu par kaut ko bijusu visdrīzak nav prāta darbs.
dille | 15.12.2006. - 11:52:52

viena pagalam brīnišķīga lieta šajās bisex un homo aprindās, ir iespēja, ka jūsu tā saucamais ex pēkšņa jūtu zibeņa sperts samīlēsies jūsu kādā citā ex. dzīve ir, tā teikt, pagalam krāsaina un neparedzama.
mistiq | 15.12.2006. - 13:07:37

dille, taisniba. Vai arii vel jautraks ir gadijums, ja uzzini, ka jums ar tavu tagadejo draugu/draudzeni ir kads KOPIGS ekss...vo taa gan ir pavisam nejauka bet arii ironiska situacija ;)
venuss | 15.12.2006. - 13:21:55

Man liekas ir labas attiecības ar gandrīz visiem exsiem . Nevienam neko neesmu solījis , zvērējis , prasījis , lūdzies , bet ja attiecības ir veidojušās dabīgi , nepiespiesti , kā brīviem cilvēkiem , tad ar laiku parādās to noturīgums vai īslaicīgums . Ir man daži cilvēki ar kuriem uzturam attiecības daudzu gadu garumā ( un bez seksa ) . Attiecības ir pāraugušas draudzībā .
pearl | 15.12.2006. - 13:30:01

Man sanāk tā, ka cilvēki, kuri ir patiesi mīlēti nekad vairs dzīvē nekļūs pavisam vienaldzīgi, tas jā, ja vajag, un tas ir manos spēkos, varu palīdzēt, bet ... STOP, līdz robežai - vairs nesēdēšu un rociņu neturēšu un gaišu nākotni nesolīšu. Vēl sanāk tā, ka kādu laiku satiekamies/sazvanamies un pēc tam tas dabiski izbeidzās. Cik tad ilgi runāsi par "ko dara tagad mūsu kopējie paziņas" vai "atceries kā toreiz mēs ...". Ja satiekamies vai kaut ko vajag nav problēmu aprunāties, bet .. .bez privātām lietām.
Ar ex jaunajiem draugiem kontakta nav .... es neesmu "lielās laimīgās amerikāņu ģimenes piekritēja" bet arī pretiniece nē, vienkārši tā ir sanācis, ka šie cilvēki ir pavisam savādāki kā es ...
alegra | 15.12.2006. - 14:15:17

"1) Kadas ir jusu sajutas tai mirklii, kad uzzinat ka exam paradijaas jauna otra puse? Greizsirdiba, prieks, skumjas utt..?"
Знаешь, невольно вспоминаетса случай, когда мы с ней пошли в "PURVS", а она на моих же глазах целовалась с какой-то жирной уродиной. На тот момент я обсалютно не могла понять зачем она это сделала, ведь у нас вроде были нормальные отношения и она меня ни в чем не упрекала и не попрекала, говорила что ее во мне все устраивает....Ответ на этот вопрос я так и не нашла, но на тот момент я ей просто после этого сказала "ПРОЩАЙ" и все и после того раза мы больше и не встречались. Ни она меня не искала, ни я ее. Я просто поняла что это за человек и что у нее за блятская натура. А зачем мне такая? Кстати она красивая была, хоть и блондинка....Вобщем я решила что если она со мной так, значит соответственно так я ей и "НУЖНА".

"2) Vai pec attiecibu izbeigshanas jus spelejat "kursh nomirs nelaimigs" speli, respektivi, centieties pieradit bijusham/bijushai ka esat laimigs bez vinja/s, veixmigs gan karjeraa, gan privatajaa dzivee, bet ka vinjsh/vinja gan bez jums ir nozhelojams un nelaimigs ..? Zinu ka visi teiks NEE, bet ja pavisam godigi un atklati, neliekuljojot..?"
Поначалу меня конечно интересовало как она там, где, с кем, как живет....Но никакой попытки узнать я не предпринимала. Зачем? Не легче ли найти другую и начать жизнь заново? Ничего специально доказывать что я без нее счастлива я не собиралась....Мне это просто было неинтересно (это касаемо той которая PURVAA skupstijaas ar citu. А касаемо той, которая замуж вышла и родила от моего друга детства, то там ДААААААА! Там я пыталась сделать вид что я счастлива без нее, что у меня тоже есть парень и любовница и что у меня все О.К....Но судьба сделала так что мы больше и не виделись. Каждая из нас давно живет своей жизнью и довольно неплохо. Иногда я вижу ее во сне, но НЕ ЛЮБЛЮ больше 100%

"4) Vai tas, ka nakamais pec jums ir kads sliktax variants (tiri izskata, prata un/vai kulturas zinjaa) - tas jums liek justies labi ("heh, zinaju ka labaku par mani neatradisi", "esu labakais kas tavaa dzivee bijis utt") vai arii preteji - slikti ("un pec manis vinjsh/vinja ir kopaa ar TO..???", "nu gan ar ko mani aizvietoja...") utt."
Ну тогда мне конечно было не понять как можно изменить мне с какой-то жирной уродиной? А сейчас мне все равно с кем она и как на самом деле....Пусть как хочет так и живет, нас давно уже ничего не связывает, свободные в выборе люди.
wizard | 15.12.2006. - 15:56:24

Man ir ļoti labas attiecības ar manu divu bijušo bijušajiem. Turklāt nevienā no šiem gadījumiem tas nav pēc principa ’’против кого дружите’’.
venuss | 15.12.2006. - 20:58:37

Bieži vien šķiršanās gadījumā nav runa ne par kādu mīlestību vai cēlām jūtām , bet gluzī prastu skaudību un nenovīdību . A kāpēc viņš mani pameta ? Ar ko tas otrs ir labāks par mani ? Un ko es tādu sliktu izdarīju ? Bija taču viss tik labi ...
rendija | 15.12.2006. - 22:29:11

Hm...
1)dažkārt jūtu nelielu privātīpašnieka kompleksu. :) Primitīva emocija. Bet biežāk- atvieglojumu. Atkarīgs, cik laika pagājis.
2)nu, lieta jau tāda, ka, ja vien tev turpinās laimīga un piepildīta dzīve, bijusī domās, ka tu spēlē. Pat, ja tā nav.
3)man ir vienalga, ar ko kopā ir ex.
4)kā jau teicu- vienalga. Izņemot, ja bijusī iekuļas auzās ar kādu ļaunu būtni. Tad ir žēl cilvēka. Par bijušajām kādu laiku pēc tam jūtos biku atbildīga. Tādā ziņā, ka nelaimē jau nu gluži nevaru pamest.
dreamlike | 17.12.2006. - 12:45:23

Manas galvenaas domas peec skjirshanaas ir veerstas uz manu jauno otro pusiiti un tas man ir pats galvenais. Man taapat kaa rendijai ir privaatiipashniecisks instinkts, kas rada ieksseejo agresiju, ja ex meitenei ir pagadiijusies slikta jauna otraa pusiite. Par visu labo, kas notiek bjusho dziivee, es priecaajos un man ir prieks, ka bez manis vinja arii ir laimiiga. Biezhi vien satureet draudziigas attieciibas ir gruuti, bet par to es nepaardziivoju - lai :)
Jo manas domas ir par manu tagadeejo, nevis bijusho un tas ir pats galvenais
punk | 20.12.2006. - 22:07:56

1) atkarīgs no tā, kurā šķiršanās posmā atrodies.
2) nē.
3) absolutely NO.
4) JĀ... kas visam iepriekša rakstītajam liek izskatīties nepatiesam. lol
rendija | 20.12.2006. - 23:06:13

Punk....
4) JĀ... kas visam iepriekša rakstītajam liek izskatīties nepatiesam. lol

Smieklīgi. :D Liek.....:D
Tu te par ko, amigo?
venuss | 21.12.2006. - 12:17:45

Ir tāda sena dziesma kura skan apm. šā: Kas bijis , tas bijis , lai paliek , Kas izbijis , neatnāks vairs
cigorinsh | 21.12.2006. - 18:06:15

Bieži vien jau gadās, ka bijušais/usī atgriežas "nozieguma vietā". Ar puišiem šādas pieredzes nav, bet ar meiteni gan ir bijis ne reizi vien.
Viss tomēr ir atkarīgs no šķiršanās, jo ir cilvēki, kas nespēj saprast, ka kaut kas ir beidzies, ir cilvēki, kam vienkārši vajag atpūsties, lai saprastu, kas un kā gadījies un vai ir vērts turpināt.
Mana pieredze rāda, ka attiecības ir jāsargā un arī no svešām acīm. Diemžēl ir pārāk daudz cilvēku, kas metīsies par visām varītēm otram kādu atņemt. Bet - man ir bijuši patiesi eleganti gadījumi, kad puisis stāsta, cik lielisks ir viņa draugs, ar kuru man pat ļoti nesen bijušas klusas, bet jaukas attiecības.
Lai arī pastāv uzskats, ka puiši neprot klusēt, esmu pārliecinājies par pretējo. Ja ir bijis labi un ja ir zināmi noteikumi - nav nekādu raižu vai problēmu!
punk | 23.12.2006. - 21:04:00

cienītā, Rendij’ :)
par punktu Nr1 Nr2 kā arī Nr3.
to sauc par paradoksu.
angelius | 14.01.2007. - 17:51:49

vispar tas ir sapigi, ja uzzinu ka vinam jau jauns uzradies. un esmu atstats nezina un uzzinu pec kada laika. laigan, nau jau man ex bf, jo nau bijis bf, bet tikusies un tjipa jau bf...ehh..
shelby | 16.01.2007. - 23:23:37

nu varu mēģināt padalīties savā pieredzē, kadas extrēmas izjūtas bija :D
tāda īsta BF jau itkā nav bijis- maximums 3 mēneši (tā ir pagātne). bet nu atbildes uz jautājumiem:

1) Kadas ir jusu sajutas tai mirklii, kad uzzinat ka exam paradijaas jauna otra puse? Greizsirdiba, prieks, skumjas utt..?
ja godīgi tad bija vienalga: kad biju vēl zaļš visā šitajā zilo padarīšanā, tad mani nesaistīja (personīgi) nekas nopietns- uztvēru to kā spēli (zilo padarīšana- izprieca- izklaide), un kad kaut ko uzzināju, bij absolūti vienalga, bij pat gadījumi, kad domāju- velns ar ārā! kā lai tiek tā godīgāk vaļā??. :)

2) Vai pec attiecibu izbeigshanas jus spelejat "kursh nomirs nelaimigs" speli, respektivi, centieties pieradit bijusham/bijushai ka esat laimigs bez vinja/s, veixmigs gan karjeraa, gan privatajaa dzivee, bet ka vinjsh/vinja gan bez jums ir nozhelojams un nelaimigs ..? Zinu ka visi teiks NEE, bet ja pavisam godigi un atklati, neliekuljojot..?
dzīvoju pēc principa- neskatīties uz to, kas reiz ir bijis, tādā nozīmē, ka ja vairs mani konkrētā persona nesaista, tad aizmirsti un skaties nākamo.

3) Vai jus sekojat lidzi exa privatajai dzivei arii pec shkjirshnaas. Vai jums ir nozime ar ko vinjsh/vinja bus kopaa pec jums..? Un no taa izriet arii pedejais jautajums:
šad tad jau apjautājos, kā iet privātajā dzīvē, bet ievēroju robežu- nebāz degunu, kur nevajag. Vai ir kāda nozīme kaut kam sekot, uzmanīt- tas tik liecina par to, ka ja cilvēki to dara, tātad sirdī pamestais ir ieķēries.

4) Vai tas, ka nakamais pec jums ir kads sliktax variants (tiri izskata, prata un/vai kulturas zinjaa) - tas jums liek justies labi ("heh, zinaju ka labaku par mani neatradisi", "esu labakais kas tavaa dzivee bijis utt") vai arii preteji - slikti ("un pec manis vinjsh/vinja ir kopaa ar TO..???", "nu gan ar ko mani aizvietoja...") utt.
Neaizstājamu cilvēku nav, un ja pamestais tā domā (jautājumā izklāstīto), tad tā ir parasta skaudība, ka viņš ir atradis, bet redziet es neesmu atradis!!!!


Augstāk rakstītais neattiecas ne uz vienu personu. Ir jāuzsver, ka tā ir informatīva rakstura informācija, un vadīties no tās, kā galvenā avota turpmākās diskusijas veidošanā, nav ieteicams.

-SHELBY-
kazis | 19.01.2007. - 15:00:39

Man gan šķiet, ka punkts #2 izslēdz punktu #3 pēc būtības. Pēc uzdotā jautājuma noprotams, ka konkrētā gadījumā patiesā lietu secība ir 1-3-2, lai kā arī to pašam uzdevējam gribētos noliegt...
12
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.