Lietotājs
Parole

безразличие окружающих


costeek | 03.12.2006. - 02:58:12 | Diskusija lasīta 9982 reizes

отойдём от ориентации. отступим от войны полов. мы всё равно все люди. я прав? нас всех объединят то, что являемся homo sapiens. будуче человеком, я могу понять других. но..
неоднократно сталкиваюсь с безразличаем окружающих.. эгоизм? чёрствость? безчувствие? что?
последний случай, который меня поразил:
центр города. оживлённая дорога. пешеходный переход. дедок оступился и посередине дороги упал. не может встать. загорелся красный. поехали машины. по одну и другую сторону множество людей. НИКТО не подходит к нему. НИОДНА машина не остановилась - лишь аккуратно обьезжают. по дедушке видно, что он не бомж, а бедный пенсионер, который с трудом передвигается.
у меня вопрос: ни у кого из той толпы не возникло ХОТЯ БЫ жалости? он такой же человек, как и все мы! если мы не умеем ценить жизнь, то зачем вообще жить?
объясните мне глупому, почему так?
п.с. это лишь один пример, а их много...
Atbildes (79)
1234
rendija | 03.12.2006. - 07:01:54

Mūsu sabiedrība ir sekla. Garīgi apdalīta. Vecums tiek uztvers kā kroplība. Lipīga slimība,no kuras jāatmazgājas, kamēr neesi aplipis.
Domāju,ka te lielā mērā vainojami vecāki. Kā viņi izturas pret saviem tēviem, mātēm. Viņu bērni uzsūc šo dzīves garšu,un turpina atražot dvēseles tukšumu.
Jo citādi es to nesaprotu! Man ir bijuši mīļi vecvecāki. tagad vinu vairs nav. Un tās omītes un opīši uz ielām, kurus sastopu,man atgādina manējos. Es taču nevarētu atstāt savus vecvecākus uz nelaimē?
Bet, protams, sabiedrības vienaldziba skar ne tikai vecus cilvēkus... ikvienu no mums.
rambler | 03.12.2006. - 09:50:02

Un te man uzreiz rodas jautājums, kur biji tu pats un kādēļ nepalīdzēji pats? Bet tas nu tā, btw.. Sabiedrība patiesi ir ļoti egoistiska, uz sevi tendēta, bieži vien pat ļauna un cietsirdīga.. Mēs ejam, skrienam, noslēgušies sevī un neredzam to, kas notiek apkārt. Un, jaarī redzam, tad esam spējīgi vien nosodīt, uztvert ar negāciju.. Un te noteikti nostrādā arī stereotips, ka, ja tu nokrīti un nevari piecelties, tad tu esi vai nu piedzēries, vai nu bomzis,vai nu narkomāns vai visi trīs kopā.. Un tādu piemēru patiesi ir daudz..katru dienu un katram no mums...
charry | 03.12.2006. - 12:42:39

Nu es atkal kā "veca patafona plate". Kā jums šķiet, vai tie teleraidījumi "slēptā kamera" neveicina šādu situāciju.
Noskatoties tos, es diemžēl esmu ļoti piesardzīgs. Tie tizlie aizekrāna smiekliņi... Arī man mēģināja reiz pienākt un izprovocēt uz dažādiem jautājumie. Man paveicās, pateicoties labai redzei es ievēroju kameru. Tad pateicu, ka viņi ir nožēlojami un atšuvu.
Vērtējiet mani kā ļaunu cilvēku. Bet mani nevar iežēlināt arī tie "profesionālie" ubagi. Tā kā pārvietojos "pa pastāvīgiem" maršrutiem tos esmu jau ievērojis un zinu viņu darbībaas metodes. Tā pat kā "nomaldījušos čigānus pie pareizticīgo katedrāles"
Šī pieredze manuprāt nosaka cilvēku (domājošu cilvēku) rīcību atbilstošās situācijās....

costeek, izvinji, chto ne vyskazalsja na ruskom.... latviski tomēr ātrāk, nekā krieviski
nukasiko | 03.12.2006. - 12:55:08

un vai tu palīdzēji? mani vairāk interesē tavas darbības....
charry | 03.12.2006. - 12:57:21

nukasiko, kam adresēts jautājums? Cālīt, vai man?
nukasiko | 03.12.2006. - 12:58:29

:) nē,diskusijas autoram....
charry | 03.12.2006. - 13:02:18

nukasiko, paldies es jau satraucos ;) ;)
nukasiko | 03.12.2006. - 13:04:29

ui,nu nevajag uzreiz tā satraukties.....viss ir īstenībā daudz vienkāršāk :)
costeek | 03.12.2006. - 16:12:26

rambel - uzreiz teikshu - es biju vienigais, kas palidzeja! nevajag uzreiz uzbraukt virsu, labi?
costeek | 03.12.2006. - 16:14:52

nukasiko: nu ko tu visu laiku uz mani uzbrauc? ko es tev tadu ljaunu izdariju? es - palidzeju! man sirds vel palika..
nukasiko | 03.12.2006. - 16:23:28

kāpēc tu domā ka tev uzbraucu?Es tik nomācoši neskatos uz apkārtējo dzīvi,nemaz tik ļauni nav kā tu to mālē-ir pietiekoši daudz izpalīdzīgu,labu cilvēku-mācies saskatīt viņus un tad pamnīsi ka nemaz tā nav kā raksti sakumā....;) uzbraucu?...a varbūt tu mani interesē....:))) tikai nezinu ka pievērst tavu uzmanību....? :)))
venuss | 03.12.2006. - 17:25:09

Nu ko lai te saka ? Visiem zināma taisnība . Un galvenais tomēr ir audzināšana un attiecības ģimenē . Vai ir izaudzis ciniķis un egoists , vai līdzjūtīgs cilvēks . Un piekrītu Charry par profesionālajiem ubagiem . Es cenšos cil’vekus vērtēt pēc viņu darbiem , bet nevis ārējā izskata . Un tāpec nekad nedodu naudu ubagiem , bet esmu palīdzējis vairākiem trrūcīgiem grūtā brīdī , ja es zinu kur tā nauda paliks . Bet daži jau mēģina kaut kā savu sirdsapzxiņu aizmālēt , ar vienu santīmu ubaga bundžiņā . Un tāpat ar gluži cilvēcisku vēlēšanos palīdzēt . Nu kaut vai ar padomu , labu vārdu , morālu atbalstu . Tam jābūt jau asinīs . Izturēšānās pret maziem bērniem un veciem cilvēkiem nosaka cilvēka būtību . Nu var jau būt , ka starp tiem vecajiem ir daudz vairāk marasmātiķu , bet ja tas ir tikai garāmgājējs , tad nevajag par to pārdzīvot . Un vēl . Daži laikam dzīvo ar savas varenības , bagātibas un mūžiģas jaunības apziņu . Nekad neslimos ? Nekad netrūks naudas ? Nekad nevajadzēs neko lūgt ? Un nekad nebūs veci un nevarīgi , visu pamesti .
rambler | 04.12.2006. - 02:29:14

Ļoti cienījamais Costeek, a kas tev uzbrauc? Tikai izsaku savu viedokli un apmierinu ziņkāri, tas bija tikai jautājums, labi?
rihards9 | 04.12.2006. - 11:16:05

Профессор я знаю, Вы прячете крылья
В бесчисленных складках плаща цвета ночи,
И крылья трепещут, хотя позабыли
Всю прелесть полета, хоть стали короче.
Профессор я знаю, Вы прячете сердце,
Горячее сердце, но в ранах и шрамах,
За глыбами льда, за закрытою дверцей,
Среди подземелий и колбочек странных.
Профессор я знаю, Вы прячете душу,
Она промелькнула в зрачках черных глаз...
Из всех этих тайн ни одной не нарушу,
Влюбленная в тьму и, наверное, в Вас.
rihards9 | 04.12.2006. - 11:20:28

Тебя я знаю вдоль и поперек.
Ты мог бы стать моим, пожалуй, близнецом.
В твой дом войду и сразу знаю, что да как,
Мой враг.
Тебя я знаю вдоль и поперек.
Исток вражды таистся в непроглядной тьме.
Ты мне роднее брата, ближе, чем свояк.
Мой враг.
Тебя я знаю вдоль и поперек.
Жесток от прадедов завещанный закон,
Но он с тобою навсегда нас вместе спряг.
Мой враг.
Тебя я знаю вдоль и поперек.
Итог-с такой враждой не надо и любви.
Живи сто лет. Удач тебе и благ.
Мой враг.
rihards9 | 04.12.2006. - 11:26:34

помню, мне было лет 15, когда я прогуливал школу, сидя в каком-нибудь рижском кафе. потом - прогулка по городу, каменные мосты, замерзшие прудики и свобода, которой был наполнен воздух в ту холодную зиму. я покупал пачку самых дешевых сигарет на деньги, украденые у одноклассников, родителей или друзей. за 15 минут я выкуривал буквально всю пачку и у меня кружилась голова и мерзли руки. и не было в жизни момента большего счастья, большей свободы от жизни, от людей и от себя самого.

как я хочу вернуть все это.

вернутся к той жизни, в которой все было проще.
rihards9 | 04.12.2006. - 12:04:28

и вот вы нажимаете на "play".за вашими плечами де сад,паланик и экстази,плетки,н
аручники и бритвенные лезвия.за вашими плечами попытки самоубийства,помbr>?ы тки убийства,ломки,ц
ентр реабилитации анонимных наркоманов,секумbr>?д ы счастья,стоя на поручнях моста над сеной.вы нажимаете на "play",наивно надеясь на то,что он обманет ваши ожидания хотя бы сегодня.хотя бы в этом месяце.в этом году.в этой жизни.вы внушаете себе,что meds-чистый блеск платиновой коммерции с ароматом свежеотпечатанн
ых евро,долларов и чего еще он только пожелает.и вот уже заканчивается первый трэк,и вы сидите посреди собственного трагического непонимания всего происходящего.вѼbr>? сидите и истерически смеетесь,пока остатки вашего зравого смысла отмечают факт того,что infra red-музыкальное воплощение секса.я говорю драматично,но не драматичнее его намэйбелиненных ресниц,и вы слышали?нет,вы слышите?!как он говорит это:someone,call the ambulance.вы сидите и рвете не себе волосы.если вы ничтожество-вы думаете,что после такого жизнь не стоит ни цента.если вы это я,то вы сидите и думаете о том,что никому его не побить.он идол из идолов.вы ищите хотя бы одну никчемную,то есть нормальную,то есть обычную песню.и не находите.только мегабайты любимых рваных гитар,короткие слова,спетые в два приема,с переломом посредине,это сочетание "tr","rk",
эта неповторимость на уровне подсознательног
о желания тот час же застрелиться.(caus
e i can see in the dark).песня выразила больше,чем сможет рассказть фильм.in the cold light of the morning и реквием по мечте.культ,черт
ов культ,но я бессилен.мои "рецензии" стоит помещать в журналы.их сухие комментарии о возвращении ломающихся психопатов с гитарами вам не помогут.возможнмbr>?, ни просто пытаются спасти вас.одумайтесь,в
едь у вас еще есть тот шанс,который отняли у меня почти год назад.в прочем,если вы еще не достали револьвер из верхнего ящика стола,то он уже сделал это для вас.мне хочется достать пачку сигарет,надеть рубашку духа и ничего не есть оставшуюся жизнь.сухим голосом с металлическим блеском,со свежей мятой,с этой мелодичностью,эмbr>?е ргетикой,хариз
мой,и вы уже понимаете,что они правильно назвали чертову группу.он до сих пор вытягивает это вечное "beeeee",словнмbr>? идет по ледяному парапету босиком и смотрит в серое небо.последняя песня-a song to say goodbye,и вы полуревете/полумbr>?а деетесь,что это все.последняя пытка.последний год ажиотажа над каждой интонацией.
зачем я все это пишу? зачем этот опиумный трэш? у них снова все про утро,наркотики,б
ольшие города,фонари,се
кс и смерть.моя больная любовь к больной музыке.
SOMEONE, CALL THE AMBULANCE
costeek | 05.12.2006. - 01:14:59

nukasiko: is it problem? :)
venuss: pirmkart, tu neko nav teicijis par sho situaciju.. laikam, kad tu nevaresi pacelties bus normali ja neviens tev nepalidzes.. tev sirds neko tadas situacijas neteiks?
costeek | 05.12.2006. - 01:17:26

rambler: "Un te man uzreiz rodas jautājums, kur biji tu pats un kādēļ nepalīdzēji pats?" ja es nepalidzetu man butu vienalga kas tur notika.. uzbraukums bija sheit.
mistiq | 05.12.2006. - 01:25:51

hehe, rihards9, machik 4eto Copy/Pastom ne v kasu uvleksja... nu ni4e - glavnoje za soboj sled ostavitj, privle4 vnimanije...raz bolshe ne4em ;DDD LOL
1234
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.