kaadskautkur
|
06.09.2025. - 22:16:41
Mjā, psiholoģiski smaga tēma.
Ar attiecībām mēdz būt tā - iemīlēšanās notiek pati par sevi, toties mīlestība prasa piestrādāt.
Un vēl viena ķibele - attiecībās cilvēki mēdz runāt par visu ko, bet ne par pašām attiecībām. Vai ar savu sievu esi runājis par to, ko vēlies intīmā ziņā un arī noskaidrot, ko viņa vēlētos? Vai ir izdevies panākt atklātību, lai abi varat brīvi viens otram pateikt arī pašu "neķītrāko un dīvaināko", ko gribētu seksā pamēģināt?
Ja nav tādas atklātības, tad sanāk, ka jums patiesībā vēl ir lērums aisberga neredzamās daļas, ko vienam otrā atklāt. Kaut kas no tā neredzamā var arī piešķilt jaunu uguni šķietami zudušajai kaislei.
Bērni ātri aug un ir gudri, un kādā brīdī sapratīs, ka starp jums ir tikai virspusēja "ģimenes spēlēšana", un kas vēl sliktāk - var paši to iemācīties un vēlāk arī viņiem būs līdzīgas problēmas. Tā ka iespaids uz bērniem būs jebkurā gadījumā.