Lietotājs
Parole
goldingietis / ..8 elementi.....

..8 elementi..


Svētdienas VAKARS.. Būtu pavisam jauki, ja arī februāra vakara lietus (!) lāses vismaz nesistos ar tik metāliski aukstu skaņu pret mana loga stiklu. Jo tad rodas sajūta, ka ikviena no tām trāpa tieši pa atsegta nerva galiem.. NOSKAŅOJUMS.. Skumji rūgteni vientulīgs; gandrīz tāds pats rūgtenums, kā rudens kļavu lapām; lai gan pielietotais epitets pašreizējā gadalaikā ir pilnīgi bezjēdzīgs. MŪZIKA.. J. M. Jarre "Metallic Rain". Ja jau sāp, tad lai sāp pamatīgi. Un ne tikai no lietus. DZĒRIENS.. Sauss, skarbs sarkanvīns, nesen pavisam nejauši atrasts, toties iemīlēts uzreiz no pirmā malka. STĀVOKLIS.. Puskaili un pusguļi zvilnošs, ar notebook blakus. DIAGNOZE.. A vai tad nevar manīt? ;P MTO sindroms. RITUĀLS.. Pār augumu ritoša ūdens strūkliņas - medus želejas putu masāža dušā.. Pēc tam - nesteidzīgi palutināt sevi ar medus balzamu ķermenim, lai viss augums kļūst samtaini maigs, gluds (matainums nav manā gaumē;) un smaržīgs.. Tiešs kontrolskatiens no pāri acīm krītošu matu apakšas uz sevi spogulī: "Vai arī es pats sevi pašlaik gribētu, ja sastaptu?" Pozitīva atbilde! NIANSES.. Nakts smaržas Calvin Klein "Obsession Night" - pāris lāses zem zoda kā ziedojums maniem mazajiem, neķītrajiem šīs nakts iekāres velniņiem. ;) Viss. Rituāls ir pabeigts. Un pat "Metallic Rain" (arī tas tur - aiz loga) vairs neizklausās tik slikti. Gan viss būs labi..
Publicēja: goldingietis
Datums: 10.02.2008. - 21:32:35
Lasīts (reizes): 2218
Komentāri: 2
0 cilvēkiem patīk šis blogs
Komentāri (2)
goldingietis | 16.02.2008. - 01:36:41
Paldies. :) Man bija arī attiecīgi smuki rakstītgribošs noskaņojums. ;)
1latvian | 15.02.2008. - 22:03:13
Smuki uzrakstīts! ;)
© Lesbi.lv. Visas tiesības aizsargātas.
Kontakti  |   Reklāma  |   Lietošanas noteikumi  |  Privātuma politika  |  

Šis Interneta resurss, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies). Turpinot sērfošanu šajā resursā, Tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.